Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan viszonyuljak a munkatár...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan viszonyuljak a munkatársamhoz?

Figyelt kérdés
Belémszeretett, de van barátnője és vele akar maradni. A munkahelyen nem szól hozzám és elkerül. Így akar eltávolodni. Nekem így nehéz, mert mindenkivel beszél csak velem nem. Próbáltam hozzá odamenni, de eléggé elutasító.

2021. jan. 13. 18:58
 1/10 anonim ***** válasza:
81%
Ne beszélj vele és kész!
2021. jan. 13. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy azt gondolja haragszom rá. Ne tudassam vele, hogy nem? Hagyjam inkább békén?
2021. jan. 13. 19:02
 3/10 anonim ***** válasza:
94%
Az egyetlen korrekt dolog, amit most tehetsz az az, hogy elengeded az egódat a kérdésben és békén hagyod.
2021. jan. 13. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Most tulajdonképpen mi a gond? Ha meg beszélne veled akk lenne ő minden is csak szent józsef nem, illetve az lenne a bajod h ha van párja miért zaklat. Rajtad se lehet kiigazodni komolyan.
2021. jan. 13. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
81%

túl sokat látsz bele.

kellett neki egy stabil dugipajti,te valami okból ezt kifogásoltad,a pali meg nem vesződik tovább,mert annyit nem érsz neki.

b.nő csere lehetőség pedig eleve meg sem fordult a fejében,mint írod.

így az ő fejével gondolkodva,nincs további mondanivalója számodra,mivel haszontalan vagy neki a továbbiakban,így logikus,hogy ignorált.


elfogadod ezt,kicsit búslakodsz miatta,aztán megpróbálsz újra boldog lenni egyedül vagy mással.

2021. jan. 13. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Én is párkapcsolatban vagyok ezért is nem jöttünk össze. Viszont más kollégával, nőkkel is tud semleges lenni. Engem pedig ignoral. Ezen lehet változtatni?
2021. jan. 13. 19:26
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

minek?

am ha lesz belőle haszna abban az esetben igen.

mert a haszon,a pénz az felül tudja írni az érzelmeket és akár együttműködést is szülhet a legnagyobb ellentétek között is.

ha adott valami ilyesmi,akkor a válasz az igen.


a másik eset,ha elé állsz azt mondod-legyen minden úgy ahogy te akarod...

azt csinálom amit mondasz,mert belehalok a közönyödbe.

szóval leszek a szeretőd,a rabszolgád...belemegyek bármibe amit csak akarsz,de megőrülök nélküled.

és akk leszel a dugipajtija,miközben ezzel rommá alázod,leköpöd és elárulod a kapcsolatodat és emberileg is a legalja leszel.

ezek az opciók ennyi infó alapján.

2021. jan. 13. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Jajj a figyelme jajj az annyira kell a figyelme hát meghalsz ha nem kapsz figyelmet
2021. jan. 13. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
De nem csak ez van. Azért egy kicsit én is beleszerettem. Sokat beszélgettünk és volt összhang. Ez hiányzik nehéz elengedni úgy, hogy minden nap látom. Másokkal elvan engem ignoral. Korábban fordítva volt.
2021. jan. 13. 19:57
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha van párod, inkább vele kéne foglalkoznod, és nem az amúgy is foglalt kollégáddal, aki most már tojik rád.
2021. jan. 13. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!