Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit jelent ha a munkatársam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit jelent ha a munkatársam fehér ingben jön dolgozni?

Figyelt kérdés
Észrevettem mostanàban, hogy a pasik, ha tetszeni akarnak egy nőnek akkor gyakran fehér ingben jelennek meg. És ezt kettő pasi is mondta nekem, hogy gyakran azért vesznek fel fehér inget. A munkatársam is abban jelent meg egyik nap,holott nem lett colna szükséges,mert nem munkahelyen dolgoztunk hanem magán projektben. Es nem cégnél dolgozunk meg nem ilyen hivatalos helyen ahol ki kellene öltözni. Es nagyon be volt parfümözve. Sosem éreztem meg rajta parfümöt. Jelent ez valamit,hogy esetleg nekem akart tetszeni?
2018. júl. 30. 18:28
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Talán randira ment munka után, talán valahova el kellett mennie munka után, talán mi lenne, ha nem fantáziálnál és inkább a munkáddal foglalkoznál?

Hagyd, hogy idő kiforrja magának.

2018. júl. 30. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
:D :D
2018. júl. 30. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Édes Istenem! Miért pont neked? Lehet, dolga volt utána.

Amúgy soha, senkitől nem hallottam ezt vagy vettem észre.

2018. júl. 30. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Most valszeg azt akarod hallani, hogy miattad öltözött ki, amire semmi alapod. Akár állásinterjúra is mehetett..
2018. júl. 30. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Istenem, mondd, hogy egy tinilány vagy és nem felnőtt nő!
2018. júl. 30. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
90%
Valószínűleg szerelmes beléd. Ha netán macis zokni volt rajta, akkor pedig egészen biztosan.
2018. júl. 30. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Fehér ing: nagy melegben jobb a világosabb ruha


Sok parfüm: fél hogy ebben a kánikulában a dezodora nem tart ki

2018. júl. 30. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 peca1000 ***** válasza:

Én egy irodában dolgoztam pár évig.


szürke pólóba voltam (otthon van belőle 3 egyforma darab) állandóan, felváltva hordtam őket.


Egyik este étterembe mentem vacsorázni rendes ingben.


Másnap azt húztam fel munkahelyemre is.


Kolleganőim el voltak ájulva, annyira tetszettem így nekik.


Azt mondták, hogy mostantól csak ingbe jöhetek, szürke pólót fel ne húzzam többet :)


Lehet, hogy a kollegád tudja, hogy erre buknak a csajok, és kipróbálta.

2018. júl. 30. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Azt jelenti hogy épp a fehér ing volt szimpi reggel. Ne láss mögé semmit.
2018. júl. 30. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Szennyesben vannak a szinesek es a csikosak es nem volt ideje mosni. Sok parfum azert, mert tiszta gatyaja sem maradt mar.
2018. júl. 30. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!