Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a fene bajom van?

Figyelt kérdés

Attól félek meg fogok őrülni, mert sokszor van olyan érzésem, hogy a párom nem is létezik, csak én találom ki. Mindennél jobban szeretem, de félek, hogyha ez kiderül vagy érzi rajtam, az tönkretenné a kapcsolatunkat. Nem mellesleg nekem is borzalmas érzés, fogalmam sincs hogyan lehetne felülkerekedni ezen. Már gyermekkorom óta vannak ilyen bevillanásaim, hogy pl. a szüleim sem léteznek és teljesen egyedül vagyok. Járt már valaki hasonló cipőben?

Az biztos, hogy velem van a baj és nem a társaságommal.



2021. jan. 15. 12:47
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Nem vagyok őrült, csak félek attól, hogy az leszek. Hozzáteszem, nem állandóan gondolom így, ez csak egy érzés, ami átfut rajtam néha és fölöttébb frusztráló. Kíváncsi lettem volna mások tapasztalataira, feltehetően nem vagyok "egyedül" ezzel. Tegyük fel ott vagyok a szobámban, csinálom a dolgom és egyszercsak jön egy érzés, hogy a másik szobában nincs senki, sőt a ház sincs valójában, ilyenkor képzeletben így elsötétedik minden és csak érzések maradnak, mintha eltűnne minden kézzel fogható dolog. Valamint ilyen furcsa alaktalan fekete lényt láttam egyszer és olyannak gondolom az embereket valójában.
2021. jan. 15. 15:05
 12/14 anonim ***** válasza:

Nem vagy őrült, de ez nem is normális dolog. Attól még, mert most ez nem durva, később lehet az, ha kezeletlen marad.

Hogy őszinte legyek nem tudom ez milyen kategória, esetleg valamilyen tévképzet. Azért az jó jel, hogy egyelőre úgy érzed, hogy ezt csak te találod ki és nem valóságos, de a lényeg, hogy ez ne menjen át a jövőben olyanba, amit el is hiszel. Valamit érdemes lenne kezdened ezzel szakember segítségével.

2021. jan. 15. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Szerintem ha vége lesz a járványnak elmegyek ezzel a háziorvosomhoz, hátha beutal valahová, bár pszichiátriára nem szívesen mennék. Ha csak gyógyszerrel lehetne kezelni, az rég rossz lenne. Mindenesetre köszönöm a válaszokat! Ha valakinek van tapasztalata továbbra is várom.
2021. jan. 15. 15:18
 14/14 anonim ***** válasza:
69%

Ne vard meg , mig vege lesz a jarvanynak, az megy egy evig is eltarthat.


Menj TB-re pszichologushoz.

2021. jan. 15. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!