Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit gondoltok, jó ötlet volt?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok, jó ötlet volt? Már nem vagyok ebben olyan biztos.

Figyelt kérdés
A férjem mostanság nagyon sokat dolgozik, a gőzt pedig 3 módon engedi ki, edzés, haveros, iszogatós esték és maszturbálás (ezzel nem lenne bajom ha lenne szex, na mindegy). Van egy 5 éves lányunk, a férjem többet árt neki mint használ. Próbáltam vele nagyon sokszor beszélni, hogy fáradt vagyok, kimerültem, szükségem van rá, de semmi. Végül tegnap este sikerült majdnem teljesen elrúgnia a pöttyöst, mikor a lányunkat elvittem fürdeni ő leült a kanapéra egy sörrel és valami horror filmet nézett, mikor a lányommal jöttünk ki a fürdőből, belelátott a filmbe és túl későn vettem észre. Nagyon megijedt és egész éjjel mesét kellett neki olvasnom hogy aludjon egy kicsit. Reggel elvittem az oviba és mikor hazamentem már annyira fáradt voltam hogy elsírtam magam és elmondtam a férjemnek hogy nem megy tovább. Én hétvégén aludni akarok, vigye a gyereket játszótérre, vagy amit szeretne, de hagyjon pihenni. Ezek után 3kor felhívott hogy estére áthívta a haverokat. Ami röviden annyit tesz hogy robotolnom kell a konyhába, pakolni utánuk, kezelni a helyzetet hogy a lányunk ne ijedjen meg hogy miért viselkedik így apa. És tudom hogy holnap dél körül fog másnaposan felkelni, és biztos nem fogok tudni pihenni. Utána felhívtam aput, összecsomagoltam, feljött Pestre, felvett, elmentünk az oviba a lányunkért és leutaztunk a szüleimhez. Hagytam neki egy levelet amiben mindent leírtam, és arra is megkértem hogy ne hívjon. Itt a szüleimnél aludtam 3 órát mikor anyunál biztonságban tudtam Grétit. És mikor felébredtem azon gondolkoztam hogy lehet nem volt jó döntés. 30N

2021. jan. 15. 21:15
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
96%

Mi állt a levélben? Az,hogy válni akarsz, vagy megkérted, hogy gondolkozzon el és pár nap múlva hazamentek?

Nem mindegy

2021. jan. 15. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
A második, hogy gondolkozzon el, én is ezt teszem, és haza fogunk utazni hamarosan.
2021. jan. 15. 21:21
 3/15 anonim ***** válasza:
97%
Sajnos úgy látom, hogy a férjed nem viselkedik felelősségteljesen: sem apaként, sem férjként nem állja meg a helyét. Úgyhogy jól tetted.
2021. jan. 15. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
96%

Szerintem csináltál neki egy szabad hétvégét.

Amiket leírtál, abból az jött le, hogy kb ennyit érzékel majd. Még meg is nyugtattad, hogy majd mentek haza.

2021. jan. 15. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
97%
Szerintem sem nagyon volt választásod. Ha előtte többször is jelezted neki és nem vette komolyan, akkor szükség volt valamire, amin keresztül megérzi a helyzet súlyát.
2021. jan. 15. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
90%
Így van, nem hisztizel ott neki, buli van. És ezt nőként mondom.
2021. jan. 15. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
93%
Az elsõt kellet volna írnod! akkor talán elgondolkodott volna a dolgokon... de így? ... max annyit fog tenni, hogy abban az idõben, míg távol vagytok , tovább bulizik a haverokkal és pár nap múalva úgy is haza mentek, és megy minden tovább ahogy eddig.
2021. jan. 15. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
90%
Jól tetted. Még fiatalon, gyerek nélkül sem vagy köteles elviselni egy felelőtlen, kamasz hülyegyerek módján viselkedő pasit, egy gyereknek pedig végképp nem úgy kell felnőnie, hogy annyit lát az apjából, hogy tesped a fotelben, bemegy a fürdőbe rejszolni és berúg a haverjaival, ezen kívül pedig sz#rik mindenre.
2021. jan. 15. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
91%

Jól tetted. Ki alszod magad, pihensz kicsit. Így majd könnyebb lesz át gondolni.

Itt az ideje, hogy elbeszélgessetek a férjeddel.

2021. jan. 15. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
96%
Szerintem is csak annyi esik le neki hogy azt csinálhat addig amit akar, bulizik, pajtizik, sajnos esetleg más is, iszik beájulásig. Ennyit fog tenni.
2021. jan. 15. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!