Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit gondoltok, jó ötlet volt?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok, jó ötlet volt? Már nem vagyok ebben olyan biztos.

Figyelt kérdés
A férjem mostanság nagyon sokat dolgozik, a gőzt pedig 3 módon engedi ki, edzés, haveros, iszogatós esték és maszturbálás (ezzel nem lenne bajom ha lenne szex, na mindegy). Van egy 5 éves lányunk, a férjem többet árt neki mint használ. Próbáltam vele nagyon sokszor beszélni, hogy fáradt vagyok, kimerültem, szükségem van rá, de semmi. Végül tegnap este sikerült majdnem teljesen elrúgnia a pöttyöst, mikor a lányunkat elvittem fürdeni ő leült a kanapéra egy sörrel és valami horror filmet nézett, mikor a lányommal jöttünk ki a fürdőből, belelátott a filmbe és túl későn vettem észre. Nagyon megijedt és egész éjjel mesét kellett neki olvasnom hogy aludjon egy kicsit. Reggel elvittem az oviba és mikor hazamentem már annyira fáradt voltam hogy elsírtam magam és elmondtam a férjemnek hogy nem megy tovább. Én hétvégén aludni akarok, vigye a gyereket játszótérre, vagy amit szeretne, de hagyjon pihenni. Ezek után 3kor felhívott hogy estére áthívta a haverokat. Ami röviden annyit tesz hogy robotolnom kell a konyhába, pakolni utánuk, kezelni a helyzetet hogy a lányunk ne ijedjen meg hogy miért viselkedik így apa. És tudom hogy holnap dél körül fog másnaposan felkelni, és biztos nem fogok tudni pihenni. Utána felhívtam aput, összecsomagoltam, feljött Pestre, felvett, elmentünk az oviba a lányunkért és leutaztunk a szüleimhez. Hagytam neki egy levelet amiben mindent leírtam, és arra is megkértem hogy ne hívjon. Itt a szüleimnél aludtam 3 órát mikor anyunál biztonságban tudtam Grétit. És mikor felébredtem azon gondolkoztam hogy lehet nem volt jó döntés. 30N

2021. jan. 15. 21:15
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
90%
Most annyit fog ebből levenni, hogy nem vele van a baj, hanem te elmentél rásózni a gyereket anyósékra, hogy pihenhess. Neki meg haverok, buli, fanta, oszt vasárnap jössz haza és megfőzöl neki, meg kimosod a szennyesét.
2021. jan. 15. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
96%
Ahogy a többiek írják. Azt veszi le ebből, hogy elmentél kipihenni magad, kiereszteni a gőzt, ő meg addig kihasználja, és bulizik tovább. Minden zavaró tényező nélkül legalább.
2021. jan. 15. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
87%
Jol tetted Kerdezo. Neked is jo, tudsz pihenni. Maradjatok minnel tovabb, higy megijjedjen kicsit. De az sem lenne rossz, ha tenyleg otthagynad..de komolyan... a fizikai letnek is vannak hatarai, es pihenned Kell! mivel a gyereket el kell tudnod latni...en tudom ezt, nekem a ferjem biztositja, hogy tudjak pihenni...meg kell valahigy ertetned vele, hogy ez mennyire fontos...Ha szuleid engedik, maradjatok minnel tovabb hatha eszbe kap...ha nem akkor kesobb mi lesz? Ezen gondolkodj el, mindenesetre jol tetted, hogy eljottel.
2021. jan. 16. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
85%
Előzőleg ugye elmondtad neki, hogy nem bírod tovább, kikészültél. Ez egy normális embernek azt jelenti, hogy "nem vagyok boldog veled". Leszarta, hát elmentél oda, ahol kis nyugtod van. Ha azt akarja, hogy nem maradj ott, azon dolgoznia kell, ha nem teszi, akkor keresztet vethet a házasságára. Kb. ez a tétje. Jól tetted, amit tettél, szükséges és bátor lépés volt. Sok szerencsét a továbbiakhoz! F50.
2021. jan. 16. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%

Nem volt jó ötlet.


A válást kellene nagyon gyorsan intézni, de önbecsülésed semmi, ráadásul a gyerekre sem vagy tekintettel.


Én ott kiraktam volna, mikor pl a lányom szeme láttára bepiál. Undorító ember, hogy a ménkűbe tudsz te rá felnézni? Plusz szex sincs, lényegében rabszolgának tart.


De mindegy, úgyis visszamész hozzá és folytatódik minden ugyanúgy.

2021. jan. 17. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!