Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit lehet tenni, ha ilyen az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehet tenni, ha ilyen az élettársam?

Figyelt kérdés

Összeköltöztünk pár hónapja a baràtommal és az a baj, hogy kevés a pénzünk, jobban be kéne osztani a dolgokat, de ha szólok neki, megsertödik.

Ha sütök süteményt nincs olyan hogy elég , addig eszi amig van, amig az ujjaval éri, szamara azt jelenti enni, hogy eszel amig kijön a szemed

A ketchupot nyomja mint egy fogyatekos, ugyanugy a cukrot, kakaót.

Igy semmi nem tart sokat , eleget sem.

Most már mindent kettéosztunk hogy nekem is jusson.

Egy liter tejet megiszik egy nap alatt

Nem akarom, hogy meggyulöljuk egymast, de tudni szeretném, ki a hibás itt?



2021. jan. 17. 12:02
1 2 3 4 5 6 7
 31/62 anonim ***** válasza:
87%

Elmondom reálisan mit lehet tenni.

Ha nem akarod elhagyni, a következőt lehet kipróbálni.

Külön kasszára mentek, külön szeditek a kajapénzt, mindenki azt eszik, amit maga vásárol.

Ha a te reszortod a főzés, akkor: 1. elkérsz egy reális összeget kajapénznek.

2. Csak normális ételt veszel. Tehát 0 nasi, üdítő, kakaó, ketchup.

Ha csak rendes étel lesz otthon, abból valószínűleg nem fog pukkadásig zabálni. Sütit sütni nem kell.

Az ebéd/vacsora adagot reálisan porciózd ki. Tehát ne éheztesd, csak annyit főzz, aminek muszáj elégnek lennie.

Ha olyat vesztek, ami csak úgy ott van, akkor is oszd be neki mennyit ehet belőle.

Mashogy ez nem fog menni.

2021. jan. 17. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/62 anonim ***** válasza:
97%
Szerintem is mindegy, én sovány, szikár pasiban is láttam már ilyen zabagépet (közben nem rakódott rá egy deka sem.) Akkor is tahóság.
2021. jan. 17. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/62 anonim ***** válasza:
100%
Hát szerintem a kérdező meg az élettársa is egyaránt tahó. A pasi tudjuk, miért ez nem kérdés. De a csaj se 100-as, ahogy beszél róla itt a válaszokban "fogyatékos" , "tahó", "jellemtelen fürdösk__va". Szerintem pont megérdemlik egymást :D
2021. jan. 17. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/62 A kérdező kommentje:
30 as nem elkényeztetett mentalitás, hanem kiéheztetett emberek ( tahóságot leszámitva) viselkednek igy , vagy olyan nök, akik fogyókúráztak, azoknak aztan semmi nem eleg
2021. jan. 17. 15:41
 35/62 A kérdező kommentje:
Úgy nez ki mint a girhes malac amelyik eszik, de nem hizik, igaz mostanában a bele miatt tengeri lóhoz hasonlit
2021. jan. 17. 15:42
 36/62 anonim ***** válasza:
94%
36 Ugyan, küldd már el egy kivizsgálásra. Valami gond van az ilyen emberekkel.
2021. jan. 17. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/62 anonim ***** válasza:
98%
Igaz szerelem ez, ez nem vitás. 🤣👏
2021. jan. 17. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/62 anonim ***** válasza:
84%
Te nagyon buta vagy kérdező. Mit dolgoztok?
2021. jan. 17. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/62 A kérdező kommentje:
Értelmi fogyatékos, látszik rajta, hogy zsibbadt az agya azon az üres tekintetén, amikor tömi magát
2021. jan. 17. 15:51
 40/62 anonim ***** válasza:
72%
? Te mit dolgozol? Ő mit dolgozik?
2021. jan. 17. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!