Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek lehet valakinek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek lehet valakinek erzese irantam,ha nem tud rolam semmit?

Figyelt kérdés
Van egy fiu akivel 0-24be beszelgetunk en rengeteget kerdezek,tehat sokmindent tudok rola.Azonban o alig kerdez valamit felolem,tehat o nem tud annyi mindent rolam mint en rola.Viszont rengeteg temarol tudunk beszelgetni.A multkor amikor talalkoztunk akkor azt mondta,hogy kicsit meg is szeretett engem es vannak erzesei irantam.Szerintetek ez lehetseges,hogy alig ismer de vannak erzesei?
2021. jan. 19. 20:50
 1/4 anonim ***** válasza:
90%

Ugye, még nincs 15 éves ez a fiú?

Nem elég bátor kérdezni, de Te már bejössz neki.

2021. jan. 19. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Sok fiú nem kérdez (magam is tapasztalom), de amit ő elmond magáról, azt te is mondd el magadtól, attól még érdekli, hidd el.

Nem csak attól kedvelhetünk meg valakit, hogy minél több adatot tudunk róla, hanem attól is, hogy mennyire érdeklődő, és miként nyilatkozik meg 1-1 témában.

2021. jan. 19. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
78%

Szia! A szerelem nem azért jó neked mert a partnered jó,hanem az érzések miatt amik benned keletkeznek. Pl boldogság.

"meg is szeretett engem es vannak erzesei irantam." Ez esetben neki kellemes jól eső érzés veled ismerkedni-ezt szerette meg ezt az érzést. Lehet azt hogy érdeklődő vagy. A szerelem akárki akármit mond önző dolog,kell neked a boldogság érzése.

2021. jan. 19. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Angel3000 ***** válasza:
100%
Szia! Inkàbb ugy mondanàm, hogy kedvel veled beszélni, kellemes a veled valò beszélgetés! Személyes talàlkozàs hànyszor volt?
2021. jan. 20. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!