Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt elehet hinni?

Figyelt kérdés
Barátnőm szólt, hogy látta társkeresön, a páromat, eleinte tagadta azzal jött hogy ő aztán nincs fent ez hazugság és volt hogy már máskor is hazudtak ő róla a barátnőim csak hogy nekünk kavarjanak be, és amikor meg mutattam hogy most nem csak szavak vannak, hanem van egy képmetszős bizonyítékom erről, akkor meg már azzal jött hogy csak amiatt hogy meg nézze én fel mentem-e mellette ilyen helyekre és csak szétnézett és azért töltötte ki az adatlapot mert muszáj volt hogy használni tudja, de már be rakta törlésre a profilját, de nem törölte őt a rendszer valamiért.

#hazugság#ki magyarázás#tagadás#átverés
2021. jan. 20. 21:55
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
98%

Ha igaz is amit mond: akkor is szánalmas! Amúgy ha téged akar ellenőrizgetni, akkor miért pont ezt tesztelni? A telóban turkálni nem közvetlenebb?


Ebből bárhogy is mossa magát, nálam az összes indok, elég ahhoz, hogy szakítás legyen a vége! Ha egy kontroll mániás barom, ha egy potyapina kereső sunyi hazudozó.


Én nem maradnék ilyen emberrel mert megbízhatatlan!

2021. jan. 20. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
98%
🤦‍♀️ Aki ezt elhiszi, annak van még pár szomorú hírem... például a Mikulás sem létezik...
2021. jan. 20. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
Egyszóval, nem arra volt kiváncsi hogy én fent vagyok-e hanem magának akart ténylegesen nőt találni, csak gerinctelen fel válalni és inkább kimagyarázza és amíg nem tudta hogy képmetszős bizonyítékom van, addig meg a erőteljesen magabiztosan tagadta!
2021. jan. 20. 22:06
 4/21 anonim ***** válasza:
100%

Ennél azért jobb kamu sztori kellett volna. De látom beszoptad szépen. 😂

Hihetetlen hogy ilyet be lehet adni valakinek és még gondolkodik rajta bazdmeg. 😅

2021. jan. 20. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
Gerinctelen egy pasas, azt sem hinném el amit kérdez. Nőzik melletted.
2021. jan. 20. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
És még neki volt képe eddig 2,5éven át, azzal jönni hogy nekem ő sose hazudna és nem szokott hazudni! És erre meg amíg nem tudta meg hogy bizonyítékom van magabiztosan tagadta, támadó hangvételel, hogy ő aztán biztos hogy nem.
2021. jan. 20. 22:09
 7/21 anonim ***** válasza:
14%

Bekavaró barátnők? GYK kérdés, ahelyett, hogy a pároddal beszélnéd meg? Vacak helyesírás?


Sipirc a tinibe!

2021. jan. 20. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:

Nem vagyunk tinik!

Én 24vagyok ő pedig 29éves.

2021. jan. 20. 22:10
 9/21 anonim ***** válasza:
68%
akkor nem gondolod, hogy felnőtt módra kellene élni?
2021. jan. 20. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
Hát nem felnőtt nőként gondolkodsz kb mint egy 15 éves
2021. jan. 20. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!