Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csak nekem tabutéma a kakilás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak nekem tabutéma a kakilás vagy mások is járnak hasonló cipőben?

Figyelt kérdés

Nem igazán tudok a barátomnál székelni, ha három napot nála akkor sem. Viszont amint eljöttem tőle hirtelen nagyon rámjön.


Hogy kezeljem ezt szerintetek?



2021. jan. 21. 17:28
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
80%
Ez rettenetesen gyerekes dolog ám. Egy természetes biológiai folyamat, szóval nőj fel és kezeld megfelelően.
2021. jan. 21. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 Lazy Lover ***** válasza:
92%
egyik csajomnál se tudtam nagy wczni mindig haza mentem wcre szerencsére mindig a közelben laktak :D am nekem is az
2021. jan. 21. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
74%
Átérzem kérdező, én se tudok nála nagydolgot intézni. Ha nála alszom akkor másnap a munkahelyen megyek el délelőtt.
2021. jan. 21. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
72%

Mi olyan zavaró benne?

Erre keresd meg a választ, és arra vannak praktikák, hogy megszüntesd a zavaró dolgokat.

*szagra pl WC tisztító előtte és utána.

*hanghatás, picit húzd le, amíg jön, és próbálj ne nyögni

És minél gyorsabban.

És utána menj mosakodni

2021. jan. 21. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, hogy gyerekesnek gyerekes, de nagyon sokan vannak így. A kapcsolatom elején nálam is ez volt a helyzet. Ha egy hétig nála voltam, mindig megvártam, hogy elmenjen valahova, és akkor intéztem. És volt már, hogy tényleg nagyon fájt a hasam, szenvedtem, mégse tudtam rávenni magam, hogy elmenjek. Vagyis de, elmentem, és nem jött ki semmi, annyira befeszültem. A vicc, hogy mi még beszéltünk is erről, mert az egyik ilyen szenvedős alkalomkor látta, hogy valami nem oké, megkérdezte mi van, én

meg elmondtam. Próbált győzködni, hogy ez egy természetes folyamat, ne szégyelljem blabla, de akkor se ment. Aztán, az egyik randink után valami olyasmit ehettem, ami elég kemény gyomorrontáshoz vezetett. Na, onnantól nem volt tabu ez a dolog.

2021. jan. 21. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
89%
Vigyel magaddal telefont es hangosan hallgass zenet rajta. Nekem ez sokat segitett amikor ilyen gondom volt
2021. jan. 21. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%
Ez nálam is probléma. Ha több napig vagyok nála, akkor egyszerűen nem megy.
2021. jan. 21. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%
Én éjjel mentem wc-re ilyen helyzetben.
2021. jan. 21. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
Köszi csajok a válaszokat. Azért jó tudni hogy nem vagyok egyedül, sőt ahogy nézem sokunknak van szorongása, szorulása emiatt.
2021. jan. 21. 18:23
 10/22 anonim ***** válasza:
100%
Mert a nők annyi természetes folyamat miatt vannak megalázva, hogy nem csoda, ha nem megy.
2021. jan. 21. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!