Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Boldogság vagy boldogtalanság?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Boldogság vagy boldogtalanság?

Figyelt kérdés

Sziasztok,

Lassan 10 éve vagyok kapcsolatban a párommal, én 30 éves nő vagyok és vagy egy 2 éves lányunk.

Szeretem a páromat, veszekedni szoktunk, de amúgy jól megvagyunk, sok a közös bennünk. Mégsem vagyok boldog, inkább lehet, hogy már csak "barátként" tekintek rá, jól megvagyunk, megyünk ide oda, de ennyi.

Helyes, de külsőre sem az aki mindig is a zsánerem volt, öltözködésileg sem, akire ha ránézek eláll a lélegzetem. Jövő célok sem azonosak annyira.

Most már 10 év után megszokás is sokat játszik, de el szoktam gondolkozni, hogy meddig akarom ezt folytatni? Okom nincs szakításra, csak amit így leirtam fent. Meg hát nem biztos, hogy életem végéig megtalálnám a nagy ő.t.

Amúgy nincs házunk, nincs segítségünk, csak egymás. Így én is egyedül maradnék egy pici babával.

Szex ritkábban van, főként, mert még pici a baba, de az is inkább csak a kötelező körök számomra, mikor ránézek nem érzem azt, hogy huhuhuu, na meg csók se sok van már köztünk.

Volt valaki ilyen kapcsolatban? Mi lett a vége? Mit lépett?

Negatív kommenteket nem szeretnék, de tudom, úgyis lesz, úgyhogy 🤷🏼‍♀️

Köszönöm a normális válaszokat.


2021. jan. 22. 18:10
 1/9 anonim ***** válasza:
87%

Ugyanilyen helyzetben voltam, annyi hogy hàzam volt örökség által így volt hova mennem.

Csak egy lökés kellett ugymond egy olyan férfi megismerése akivel ha beszéltem rájöttem hogy másképp is láthatom a világot nem úgy élve mint mellette. A szerelem a langolas hiányzik neked is. Fiatalon nem szabad benne maradni egy ilyenben elvégre nem 70 éves nyugdíjas nénikék vagyunk!!

2021. jan. 22. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nem sok barátom van, itthon vagyok a babával még. Nagyon sokszor hiányzik az, hogy bokoljon valaki, hogy olyan intenzíven adjon valaki csókot, vagy hogy valakinek csinos lehessek, aki ha rám néz elolvadok. :( olyan rossz, pedig ahhoz képest nagyon jó férfi és apa is, de nem számomra. És tudom, hogy mennek az évek, de tőle is elveszem az időt. De bennem van, hogy nem is tudnék jelenleg hova menni, és azért jól kijovunk. Nem ver, nem iszik, nem dohányzik, dolgozik, szereti a lányát is.
2021. jan. 22. 18:18
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Az a baj ( írhatsz privatot is ha gondolod ) én is próbáltam jobbá tenni de ha nem vonz nem vonz.

Nekem is exem nagyon rendes ember most is ezt gondolom róla de a szerelem nem ilyen ....nem az mint amikor valaki rendes de semmi több.

Későn csak megjobban marcangol majd a dolog lepj amint tudsz!

2021. jan. 22. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
23%
A 2 éves az nem pici baba.. Ez csak kifogás
2021. jan. 22. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
28%
Ezért nem szül az okos nő.
2021. jan. 22. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
84%
És ezt pár éve mielőtt megszületett volna a pici nem tudtad? Ebben a helyzetben egyedül ő fog rosszul járni, mert te most jöttél rá, hogy még nem élted ki magad.
2021. jan. 22. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
58%

5-ös, inkább mondjuk azt, hogy ezért nem szül okos nő egy bétának.

Utólag, amikor már gyerek is van, elég undorító dolog azért dobni valakit, ami a gyerek előtt is nyilvánvaló probléma volt, pl. hogy nem vonzó és nem vagyok belé szerelmes.

Gyakorlatilag most el akarja venni a férfitől a gyereket, mert szerelmes akar lenni. Hát ez elég gáz hozzáállás.

2021. jan. 22. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
79%

"Helyes, de külsőre sem az aki mindig is a zsánerem volt, öltözködésileg sem, akire ha ránézek eláll a lélegzetem. Jövő célok sem azonosak annyira."

És ez 10 évig nem volt ekkora probléma? Legtöbben emiatt elég gyorsan eljutnak arra a konklúzióra, hogy nem egymást keresik. Alapvető problémád van az egész kapcsolattal, de 10 éve benne vagy. Wow.

2021. jan. 22. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
46%
Minden kapcsolat ilyen már 1-2 éb után is.
2021. jan. 23. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!