Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csak nekem fut mindig zátonyra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak nekem fut mindig zátonyra az életem, amikor összejövök egy nővel?

Figyelt kérdés

Megfigyeltem, hogy amikor magányos vagyok, és csak "barátság extrákkal" jellegű viszonyok teszi ki a nő-ügyeimet, minden egész jól megy. Van munkám, némi pénzem is, kreatívnak és alapvetően boldognak mondhatom magam.


Amikor viszont egy nővel komolyabbra fordulnak a dolgok, teljes értékű barátnővé válik, hirtelen minden összeomlik. Ellustulok, motiválatlanná válok, felszívódnak a megbízásaim, elfogy a pénzem, és lassan totális letargia lesz rajtam úrrá, ami rendszerint a kapcsolat végét is jelenti.


Talán azért van ez, mert a szabadság és vadászösztön az egyetlen, ami életkedvet és erőt ad nekem?

Vagy mindig olyan nőket fogok ki, akik inkább leszívják az energiámat, nem adnak? Vagy csak egyszerűen nem viselem jól, ha a magánéletembe rendszeresen beleavatkozik valaki, ráül az időmre, a gondolataimra? Nem tudom eldönteni.


Érdekel, másoknak is van-e hasonló tapasztalata, és akinek igen, mire jutott ezügyben.


37 F



2017. júl. 19. 17:27
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az a baj, hogy a párkapcsolatot úgy fogod fel, hogy valaki beleavatkozik a magánéletedbe, ráül az idődre és gondolataidra.
2017. júl. 19. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Nekem az exem volt ilyen pedig nem vagyok energiavámpír. Életvidám ember vagyok, szeretek beszélgetni is, de egyszerűen ha vele voltam eltűnt az életkedvem és csendes lettem. Ő meg olyan lett mint te, ellustult, motiválatlan lett a munkahelyén és elhanyagolta a sportolást is. Szakítottunk és most él mint hal a vízben, száll virágról virágra és keresi a szenvedélyt vagy tűzet ahogy hívni akarjuk. Róla annyit kell tudni, hogy szoknyavadász eléggé. A mi kapcsolatunk is azért (is) futott zátonyra mert ő folyamatosan a tűzet meg szenvedélyt kereste. Lehet nálad is hasonló a gond.

A megoldást nem tudom, de tény hogy vannak ilyen emberek. Neked kéne rájönni, hogy mi az ami feltölt kapcsolat nélkül és kapcsolaton belül is ehhez nyúlni, ha azt érzed hogy kezdesz leeresztesz megint.

2017. júl. 19. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!