Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kettős életmód, melyik-melyik?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kettős életmód, melyik-melyik? Hogyan tovább?

Figyelt kérdés

Egy kissé bonyolult kapcsolatban vagyok már 1 éve..

Engem úgy ismert meg a lány,hogy tudta azt hogy előtte milyen voltam, szerettem bulizni,csajozni, flörtölgetni stb.. ahogy és amit a férfiak általában szoktak csinálni.

Ismerkedésünk alatt nagyjából minden oké volt köztünk, és mihelyst összejöttünk folyamatosan csak a féltékenykedés megy, idegesíti őt azt is ha csak a telefont nyomom unalmamban, egyből már mindig arra gondol hogy én biztos valakivel írogatok, vagy a képeit nézem valakinek...

Volt egy nagyon jó barátnőm akivel barátok voltunk.. sokáig miatta volt vita,aztán ebből az lett a vége.. hogy be kellett vele fejeznem a barátságomat mert különben szakít velem...

Aztán onnantól fogva természetesen persze,ugyanúgy voltak féltékenykedések stb.. de jogtalanul.. olyan emberekre volt féltékeny akihez semmi közöm nem volt.. de mind ezek ellenére is türelmem végtelen volt,és nem hagytam el mert szerettem/szeretem..

De most.. a helyzet változott.. kinézett magának egy lányt akire most egy jó ideje féltékeny rá,és az a lány meg én.. kicsit több lett mint beszélgetés,napi szinten beszélgetünk és akarjuk egymást.. vagyis legalábbis ő szeretne velem lenni, nálam most nagyon megborult minden, az érzéseim nem tiszták.. úgyhogy most jelenleg olyan helyzetben/állapotban vagyok hogy fogalmam sincs mit tegyek.......

Ő most jogosan féltékeny,ezt aláírom.. de az égvilágon semmit nem tud rólunk.. csak azért féltékeny mert mindig megvolt köztünk ez a kedves köszöngetések oda vissza... és őt ez zavarta.. ennyi igazából.

Még néha voltak integetések,és tényleg ennyi.

De őt pl. zavarta az is ha néha barátokkal szerettem volna lenni, egy kicsit iszogatni meg ilyenek.. de úgy nem enged el soha h ő ne jöjjön... nem tiltom meg h ne jöjjön,de istenem szerintem ilyen mindenkinek jár hogy egy kicsit kikapcsolódjon a barátaival együtt, nem? és nem minden hétvégéről beszélek,hanem pl havi 1x.. nagyon max szükség esetén 2x... semmi több..

Nagyon sokat vitázunk szinte majdnem minden miatt.. idegeim tönkremennek már tőle.. de akkor mégis miért van az,h nem tudom lezárni vele a kapcsolatot? Minden nagy vitánál,összeveszésünk után nem tudom elengedni, hogy tessék menj amerre látsz,ülj fel a buszra aztán menj haza vagy bármi... mert megsajnálom....

Nem tudom egyszerűen mitévő legyek, mert a másikkal mindig kedves vagyok meg minden,és ő is egyszerűen olyan csodálatos kívül-belül, igazi érett nő... tudom h vele szép és boldog lenne az életem..

Csak itt van a jelenlegi akit állandóan... folyton megsajnálom.....

Nem segítséget kérek, h melyik mellett döntsek.. csak egyszerűen segítsetek hogy miért van bennem ez a hülye érzés? miért vagyok ilyen döntésképtelen?

Próbáltam szakítani,de egyszerűen vagy nem enged el.. vagy megsajnálom és ott maradok vele továbbra is... Nem tudom hogy így hogy lehetnék boldog.. Azt meg nem mondhatom h nem szeretem,mert ez azért nem igaz.. csak kivagyok már a sok hülyeségei/vitái miatt.. és hiába kértem többször is h változtasson ezen.. nem tud. Soha nem fog megváltozni...

Kicsit hosszúra sikerült... :/



2020. nov. 16. 20:08
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem hagyd abba a csaj szánását, te nem vagy kész erre a kapcsolatra. Amúgy is ilyen flörtölős srác vagy, most meg összejöttel egy sárkány mammával, aki élni se hagy. Ráadásul állandóan ölitek egymást, már másik nőre vágysz, most ennek mi értelme így, de komolyan? Amúgy mit sajnálsz annyira rajta? Gondolod nem fog más palit találni, vagy mi?
2020. nov. 16. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Sajnálatból ne legyél együtt senkivel. Tedd azt, amit jónak látsz, és ha már ennyire teher a féltékenykedése, te meg amúgy is kifelé kacsintgatsz, akkor inkább engedd el, most fájjon neki nagyon, mint még sokáig kicsit. Úgy sem bízik benned.
2020. nov. 16. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Búcsúzzatok el szépen egymástól.
2020. nov. 16. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
85%

Hagyd szegény lányt

Nem valo neked komoly parkapcsolat , ha fontos lenne neked nemnflortolgetnél massal es bantanad meg

2020. nov. 16. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Nem vagyok flörtölős srác.. csak régebben az voltam.

Aztán belementem egy kapcsolatba,amire azt gondoltam hogy ez is egy normális kapcsolat lesz mint amik voltak régebben is,nyugodt boldog kapcsolat.. Hát ez nem olyan!!

Nem azért sajnálom mert nem fog találni mást, csak tudom hogy nagyon oda van értem,szeret.. de nem hajlandó a stílusán változtatni.. én meg kikészülök így előbb utóbb! Tipikusan az a fajta,hogy mindig minden úgy legyen ahogy ő azt elképzeli, nekem meg soha semmi beleszólásom nem lehet semmiben sem.


Voltam már boldog kapcsolatban,soha nem fordult elő h másfelé kacsintgassak....... mert egyáltalán nem érdekeltek más lányok..

Itt meg egyszerűen nem tudom mi történt... sok sok vita hátán,megjelent ő..aztán csak beszélgettünk... és észrevettem hogy vele minden másabb....... látom hogy vele boldogabb lehetnék..... DE NEM TUDOK LÉPNI........

2020. nov. 16. 20:26
 6/13 A kérdező kommentje:

Velem lenne a baj azt mondjátok?

Túlzott féltékenység egészséges? minden ok nélkül?

Ha ez igaz.. akkor tényleg lemondok a másikról...

2020. nov. 16. 20:28
 7/13 anonim ***** válasza:
74%
Igen, veled van a baj. Van sunnyognivalód a barátnőd előtt, ezt ő érzi is. Hiába nem tudja konkrétan.
2020. nov. 16. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Az említett boldog kapcsolatod miért ért véget?

Talán szakított a lány, mert volt oka féltékenynek lenni?

Amit írtál magadról én ezt feltételezem rólad.

A kérdésedben említett lány nagyon féltékeny (akár okkal, akár ok nélkül, de nem lesz jó, ha kapcsolatban maradtok).

2020. nov. 16. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

A boldog kapcsolatom anno, igazából közös döntés volt 5 év után, hogy külön válnak útjaink. Semmi féltékenykedés meg ilyesmi nem volt háttérben.

Nem az a fajta pasi vagyok, aki direkt féltékennyé teszi a másikat.

Nálam mindig is fontos volt hogy a bizalom meglegyen, de ő úgy ment bele velem,h szinte az eleje óta folyamat nincs meg a bizalom... tök mindegy mit teszek... nem bízik meg bennem...

2020. nov. 16. 20:37
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem kötözködni akarok és nem a magam igazát akarom veled elfogadtatni, de ha 5 év után (igaz - kölcsönös megegyezéssel) elbúcsúztatok egymástól, akkor valamelyikőtöknek mégsem imponált az a kapcsolat.
2020. nov. 16. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!