Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez mi akar lenni? :/ fontos

Figyelt kérdés

8hónapja szeretek egy fiút. elején úgyéreztem hogy ő is engem de mindig emghátrált valahogy. de amúgy jól elvoltunk mindig. 3hónapja összejött egy lánnyal. ré 1hónapja egy buliba lesmárolt meg pettingeltünk. azóta beszéltünk párszor msnen és nagyon ari volt. egyik nap megint volt buli de aztmondta h nem akar odajönni hozzám. de amikor nemlátott senki simogatta hasamat.

most ez mi akar lenni? barátnőim se tudnak segíteni mert ők se értik. én nagyon szeretem. remélem tudtok segíteni.


2010. aug. 15. 15:32
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanilyen helyzetben voltam. Szerelmes voltam, és nem vettem észre az árulkodó jeleket. A srác kihasznált, és mivel 3. alkalommal sem sikerült megd*gnia, így otthagyott. A szívemet pedig összetörte. Vigyázz vele, de sok sikert! ;)
2010. aug. 15. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem csak szórakozik veled.
2010. aug. 15. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
100%
hát szerintem nem kellesz neki :S de néha jólesik szórakoznia veled :S ettől még lehet kedvel stb de több mint valószínű hogy nem akar veled összejönni
2010. aug. 15. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
értem..azért köszi. csak nemtom mire volt jó neki
2010. aug. 16. 00:03
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
nem akar tölled semmit...nem akar veled mutatkozni, de vonzódik hozzád
2010. aug. 17. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

velem is ez volt, azzal a kis különbséggel, hogy kavartunk 4 hónapig, majdnem le is feküdtünk, aztán egyszercsak "elfelejtett szólni", hogy barátnője lett.

azóta nem kavarunk, ja és azt is mondta hogy "nem akar velem találkozni amíg barátnője van mert fél hogy nagy a kísértés" ...

szóval szerintem egyértelmű hogy csak szórakozik, kihasználja a lehetőségeket, hogy bármikor úgymond odaadod magad neki. szerintem hagyd a p*csába, egyszerűen rázd le a következő ilyen alkalomnál, hidd el nagyot fog nézni, te meg egyszerűen röhögd ki.

2010. aug. 17. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szórakozik veled.
2010. aug. 17. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!