Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha egy férfi azt mondta, ő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy férfi azt mondta, ő soha többet nem akar szerelmes lenni, akkor ezen semmi nem változtat?

Figyelt kérdés

Szeretném meghódítani őt, de kb 6 éve volt egy nagy csalódása. Azóta nem volt párkapcsolata.

Szerintetek , ha kezdene irántam érezni valamit, akkor is elfojtaná magában azért, mert ő nem akar szerelmes lenni?

Felesleges próbálkoznom?

23/n


2011. okt. 17. 11:22
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Igen, valószínűleg elfolyatná. Próbálkozhatsz, de a jellemétől függ, hogy mennyire gondolja komolyan.
2011. okt. 17. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 napietus ***** válasza:
ilyneket csak úgy mondanak az emberek. olyan, mint amikor másnapos az ember, és azt mondja "gyűlölöm az alkoholt, soha többé nem iszom :S" annyira kell komolyan venni kb.
2011. okt. 17. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

Az elmúlt 2 évből kiindulva, tényleg komolyan gondolja.

Van amikor láttam rajta, hogy szeret. De ezek után meg inkább próbált elkerülni.

2011. okt. 17. 11:28
 4/15 MarySue ***** válasza:
100%
Ha szerelmes lesz, tök mindegy, hogy akarja-e vagy sem, úgyis elsöpri.
2011. okt. 17. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
igy van !! hiába mondja hogy nem akar..Minden kinek van ilyen idöszaka..hogy " nem akarok szerelmes lenni többet " de idö kérdése el mulik..mondjuk 6 év huzos
2011. okt. 17. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Azt nem lehet eldönteni, hogy nem leszel szerelmes.

Ahogy arra sem tudod rábeszélni magad, hogy legyél szerelmes valakibe.

A szerelmet nem lehet elhatározni, az vagy jön, vagy nem.

És, ha szerelmes lettél, akkor azt elfojtani sem tudod, maximum nem mutatod ki, vagy nem viselkedsz úgy a másikkal, hogy lássa.

De azt, hogy belül mit érzel nem tudod sem elhatározni, sem irányítani.

2011. okt. 17. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom, én már régóta elhatároztam, h soha többet nem akarok szerelmes lenni, mert az én esetemben úgyis mindig csalódás a vége. Ettől függetlenül lehet h ő nem gondolja ennyire komolyan.
2011. okt. 17. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Az ember nem állat. Én uralom az érzéseimet, s nem ők engem. Ezt kéne megtanulni. A sok gyenge manipulálható embert meg megszédíti egy nő, vagy fordított esetben egy okosan manőverező férfi. A fát kéne keresni, s nem elhinni hogy milyen szép az erdő...
2011. okt. 17. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
66%

"Az ember nem állat. Én uralom az érzéseimet, s nem ők engem."


Hát ezzel azért vitatkoznék!


A viselkedésedet tudod uralni, de az érzéseidet nem.


Ha szerelmes vagy, akkor az vagy, akármit csinálsz is. Szereted, mert szereted, ezen nem változtat semmi. Az sem, ha már nincs veled, az sem, ha ő nem szeret.


Ha pedig nem szeretsz valakit, akkor a fejed tetejére is állhatsz, és győzködheted magad, hogy "De olyan jó ember, olyan megbízható stb...", nem fogsz beleszeretni.


Azt, hogy kit szeretsz, és kit nem egyszerűen nem tudod elhatározni.


A viselkedésedet, cselekedeteidet lehet uralni, akár 100 százalékosan is, az érzelmeidet nem.


Hallottatok már olyanról, hogy valaki eldöntötte, hogy SZERETNI fogja ezt vagy azt az ember, vagy tevékenységet, és sikerült neki? Nem elviselni, vagy vele lenni, vagy kapcsolatban állni vele, hanem szeretni!

Nem hiszem.

Úgy TEHET, mintha szeretné, vagy úgy tehet, mint, ha nem szeretné, de akarattal még senki nem tudta rákényszeríteni magát egy érzelemre.

2011. okt. 17. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

12:28

Azt nem tudhatod hogy én mit tudok kontrollálni vagy mit nem. Nincs olyan hogy szerelmes leszek ha nem akarom. Nem is adom meg az esélyét olyankor. Nem olyan nehéz mint sokan hiszik.

2011. okt. 17. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!