Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párom csak nagyon ritkán...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom csak nagyon ritkán mos fogat, hogy vegyem rá a rendszeres fogmosásra?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Segítséget szeretnék kérni. A párommal már egy ideje együtt élünk, mégis csak most tűnt fel, hogy csak nagyon ritkán mos fogat. Nagyjából hetente 1-2szer. Tudom ez nem hangzik még olyan vészesnek. Bár lehet, hogy nem is az mert eddig én se vettem észre. Nincs rossz szájszaga, illetve a fogaival sincs még probléma.

Már többször is szóltam neki emiatt, utána meg is mossa a fogát. De pár nap után megint "elfelejtődik". Nem tudom már mit tehetnék vele.

Ez azért is fájó pont számomra, mivel az én nagyon sokat szenvedtem a fogaimmal még fiatalabb koromban. Pont akkor mikor nálam is ki-ki maradt pár alkalommal a fogmosás.

Hiába mondom a páromnak, hogy baj lesz belőle, mégsem hallgat rám. Esetleg van valami tippetek vagy tanácsotok, hogy vehetném erre rá? Nagyon szeretem és csak jót akarok neki, de így nagyon nehéz.


2021. jan. 25. 00:24
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
90%

"Nagyjából hetente 1-2szer. Tudom ez nem hangzik még olyan vészesnek."


???


De, ez vészesnek hangzik.

2021. jan. 25. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
90%

"Nagyjából hetente 1-2szer. Tudom ez nem hangzik még olyan vészesnek."



de :D

2021. jan. 25. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
93%

[link]



EZekből párat kinyomtatsz, bekeretezve kiteszel párat a falra.


tuti hatás.

2021. jan. 25. 04:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
91%
Hihetetlen hogy ez ennyire gyakori... egyre jobban kiábrándulok az emberekből! Az én 2 exem se jeleskedett, az utóbbinak még saját fogkeféje se volt, egyet használtak az apjával, amíg nem jeleztem finoman hogy mosson fogat többször. Nem tudom mosott-e talán párszor többet... de legalább beruházott egy pár száz ft-os saját fogkefére...
2021. jan. 25. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
69%

Őszintén leírom, hogy van ebben tapasztalatom, a mostani párom is anno ilyen volt. Mikor még nem éltünk együtt és egymáshoz járkáltunk át, simán átjött hozzám napokra úgy, hogy nem hozott fogkefét. Ezt úgy oldottam meg, hogy vettem neki hozzánk egyet és mikor reggel mentem fogatmosni, mondtam neki, hogy jöjjön velem. Minden reggel együtt mostunk fogat. Ez benne kialakított egy olyan "szokást", hogy otthon is rászokott. Mikor nála voltunk, már magától mondta reggel, hogy menjek fogatmosni vele.


Most együtt élünk és képzeld, rászokott arra, hogy reggel ÉS este is fogat mos. :D Néha mikor buliból jöttünk haza, ő szólt rám, hogy el ne felejtsem mielőtt bedőlök aludni.


Szóval ez változtatható. Bár nálunk azért nem heti 1-2 fogmosás volt, csak kimaradt néha 1-1 nap. Szerintem ha kitartó vagy, képes leszel új szokásokat vinni az életébe, hisz a párkapcsolatnak ez is része, hogy fejlődtök egymás mellett / egymás által.


Hajrá!


22N

2021. jan. 25. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Úgy értettem, hogy nem olyan vészes a heti 1-2 fogmosás, hogy hallottam már rosszabbat is.


Én is arra gondoltam, hogy együtt mossunk fogat, ez este még egész jól működik. Bár akkor is van amikor "elfelejtődik". Vagy a "mindjárt megyek"

Reggel viszont nem egyszerre kelünk fel, ő előbb megy el dolgozni és ilyenkor mindig látom, hogy nem is nedves a fogkeféje. Hétvégén ezt is úgy meg tudom oldani, hogy együtt mosunk fogat.

De magától nem mosna fogat és ez a baj. :(


3-as

Hiába mutatok neki bármilyen képet vagy mondom el, hogy én mennyit szenvedtem a fogaimmal, egyáltalán nem használ

2021. jan. 25. 08:56
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Ez nagyon cuki, csak az a baj, hogy ha valakit megtanítok fogat mosni, azzal utána nem fogok szexelni. Nem akarom anyukának érezni magam a kapcsolatban.
2021. jan. 25. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
22%
most min csodálkoztok? a nőknek a bunkó ősemberek jönnek be
2021. jan. 25. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
5-ösre én is azt mondom, hogy jó, jó, de az ilyen barlangban élt eddig? (Mármint a pasi). Hol volt a jó édes anyukája?
2021. jan. 25. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Ahogy észrevettem a családja se nagyon mos fogat, mikor náluk voltam egyszer se láttam/hallottam volna a szüleit fogat mosni. Bár náluk meg is lett az eredménye...

Pont ezért nem is értem, ha ott az elrettentő példa, akkor miért nem lehet megcsinálni naponta 2x egy 3 perces műveletet.

De hozzáteszem, hogy az öccsére mindig rászólnak/szóltak a szülők, hogy menjen fogat mosni.

2021. jan. 25. 12:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!