Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy nő hogy dolgozza fel azt,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy nő hogy dolgozza fel azt, hogy nem annak szül gyereket, akinek akart volna?

Figyelt kérdés

Van egy nő, akit már régóta jól ismerek, aki komolyan gondolta volna velem, de én nem bocsátottam meg neki egy korábbi dolog miatt.

Miközben vissza akart térni hozzám, volt párja, de mivel én ezúttal elutasítottam, így vele maradt.

Azóta eltelt 1-2 év, és most már terhes tőle. Ezt hogy rendezi le fejben valaki, hogy egy ilyen komoly elhatározásra jut olyan valakivel, akit ott akart volna hagyni miattam?



2021. jan. 25. 08:50
1 2 3
 1/23 A kérdező kommentje:
Gondolom hamarosan össze is házasodnak.
2021. jan. 25. 08:51
 2/23 anonim ***** válasza:
93%
Egyelőre ezt te nem tudtad rendezni fejben szerintem
2021. jan. 25. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
14%
No. Ne varj tole sok logikat. Nekem is volt olyan baratnom, aki az egyik nap meg babat akart tolem, a masik nap mar nem szeretett es massal randizott. Megy az osztonei utan.
2021. jan. 25. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
94%
Miből gondolod,hogy tőled akarna még valamit,főleg gyereket?Valószínűleg azóta megszerette a párját,téged elfelejtett.Ennyi.Ugye nem gondoltad,hogy egész életében téged sirat.
2021. jan. 25. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%
Remélem a Tamás nevű srác, akihez oviban "hozzá mentem feleségül" nem rágódik még mindig azon, hogy egyszer őt szerettem, most meg mást.
2021. jan. 25. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
0%
Vicces, hogy nehanyan mennyire elpoenkodnak a dolgokon. Ennyit jelent a tobbsegnek az oszinteseg.
2021. jan. 25. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
93%

Lehet, hogy már a párjától szeretne gyereket. Már túltette magát rajtad és őt szereti, vele boldog. Ne hidd azt, hogy élete végéig utánad fog sírni!

Én sose szülnék olyannak, akinek nem akarok. Szerintem a legtöbben így vannak ezzel. ;)

2021. jan. 25. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
98%
" de én nem bocsátottam meg neki egy korábbi dolog miatt." De azt elvártad, hogy a küszöbödön térdelve könyörögjön egy adag szaporitoanyagért? Nem vagy te normális! Egyébként is nagyon fals felfogás/elvárás, hogy egy nö egy férfinak szül gyereket. Szül, mert ö szeretne anya lenni!!!
2021. jan. 25. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:

A konkrét szituáció úgy volt, hogy éveket átívelően, vissza-visszatérően a tudtomra adta, hogy velem akar lenni és velem komolyan gondolná. Már akkor is, amikor a mostanival még új pár voltak, és akkor is, amikor már többéves. Soha nem mondta ki így nyíltan, csak éppen annyira, hogy vegyem a lapot. De éppen ezért soha nem is kapott nyílt egyértelmű elutasítást. Talán ezért is tért vissza nálam a témára többször is. Én magamban is küszködtem a dolgon, hogy megbocsátsak-e neki a korábbiakért, vagy sem, de aztán mindig arra jutottam, hogy nem akarok tőle semmit.

Aztán ezt egy ideje abbahagyta, és nem olyan sokkal utána terhes lett így 30 évesen.

Nekem ebből a történetből nem az jön le, hogy most már őt pár év után hirtelen mégis annyira megszerette, hanem az, hogy most már 30 éves, kezd benne lenni a korban, valakivel gyereket kell csinálni, ha velem nem tud, akkor csinál vele, még ha elsősorban nem is vele akart volna. Én ebből így ezt tudom levonni.

2021. jan. 25. 11:00
 10/23 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy őt is szereti. Lehet, hogy belőled azóta ki is ábrándult. És lehet, hogy örül a gyereknek és nem azt látja lényegnek benne, hogy kitől van.
2021. jan. 25. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!