Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hosszú ideje kapcsolatban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hosszú ideje kapcsolatban lévők, ebben az esetben belemennétek nyitott/ideiglenesen nyitott kapcsolatba?

Figyelt kérdés

Hosszú évek óta együtt vagytok, egyikőtök se lépett félre, gyerek nincs. Nem rossz a szex, de nincs olyan sűrűn, mint az elején. Más személyeket is kívánsz. Nincs köztetek lángoló szerelem, de mély szeretet van.

A párod ugyanígy érez és beszéltek a dologról, neki nem lenne probléma, ha nyitott, vagy csak ideiglenesen nyitott lenne a kapcsolatotok. Belemennétek a dologba?


2021. jan. 25. 20:45
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
27 szavazat
 1/4 anonim ***** válasza:
88%

A kapcsolathoz nekem hozzátartozik a hűség, a bizalom. Én ezt így nem tudnám csinálni. Vagy vele vagy nélküle, de nem látom értelmét, hogy egyszer ezzel, egyszer azzal, majd befekszünk egymás mellé mintha mi sem történt volna. Azt sem hiszem, hogy ezt hosszú távon lehetne csinálni.

Szerintem keressetek más, mindketten jobban járnátok.

2021. jan. 25. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
25%

Elözö: Mással is pont ugyanez fog történni 6-7 év múlva.


Mi is sokat beszélgetünk erröl, és kezdünk a gyakorlatban is tapogatózni ebbe az irányba.

Ajánlom a More than two címü könyvet, mielött belekezdtek.

2021. jan. 25. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Azt nem értem, hogy ha nincs olyan sűrűn, mint az elején és a másik is többet akar, akkor miért nem egymással szexeltek, miért kellenek mások?
2021. jan. 25. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Én azért nem mennék ebbe bele, mert mi van ha egyikünk szerelmes lesz?! Nyilván e nélkül is megeshet, hogy szerelmes lesz másba, de azért nem akarom ennyire megkönnyíteni.

A másik meg az, hogy így vannak határok a házasságunkban , amit nem lépünk át, a biztonságot adó határok!

Ezt nagyon meg kell fontolni! Szerintem nincs olyan, hogy ideiglenesen lehet, aztán nem, mert ha az ember egyszer ebbe bele csúszik , akkor nem biztos, hogy tud/akar változtatni.

2021. jan. 25. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!