Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan szerethetem, tisztelhet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szerethetem, tisztelhetem úrja a férjemet?

Figyelt kérdés

16 éve élünk együtt. 3 éve házasságban és van egy 2 éves lányunk. Az utóbbi időben nagyon eltávolodtunk egymástól és rengeteget veszekszünk. Szinte napi szinten. A jelenléte is zavar. Én gyesen vagyok, ő pedig HO-ban dolgozik itthonról már több hónapja. Látszik rajta is, hogy idegesítem. Minden apróságon felhúzzuk magunkat és egymás torkának esünk. Egy hete külön alszik (betegség miatt), amit nagyon élvezek!

Újra szeretném szeretni, úgy, mint régen, de akárhogy próbálok közeledni felé, szinte mindig veszekedés lesz a vége. Belefáradtam a próbálkozásba és az állandó vitába. Hogyan lehet(ne) ezt a folyamatot visszafordítani?


2021. jan. 27. 15:32
 1/8 anonim ***** válasza:
67%

Talán sehogy.

Az írásodból nekem az jön le, hogy itt a megoldás a válás lenne.

2021. jan. 27. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
49%
Van előnye is ennek a koronavírusnak: sok kapcsolat szarrá megy, lesz miből válogatnom, ha vége lesz egyszer.
2021. jan. 27. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Ne közeledni próbálj hozzá, hanem ülj le vele szemtől szemben, és beszéljetek erről.


Akkor kiderül, hogy ő miért harap, hogy mi a probléma.


Utána, ha akartok, akkor együtt változtathattok, ha viszont legalább egyikőtök nincs benne a dologban, akkor nem sok választás marad, kényszeríteni senkit semmire nem lehet.

2021. jan. 27. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
96%
2: ne aggódj, te a koronavírus után sem leszel kapósabb, mint eddig.
2021. jan. 27. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Az osszezartsag altalaban nem jo, kell a me-time. Toltsetek egy kis idot kulon.
2021. jan. 27. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
71%

16 év rengeteg idő, valószínűleg meghalt a kapcsolat, amire ez a helyzet is rátett.

Üljetek le beszélni, aztán készülj, hogy válás lesz a vége, mert már csak ölitek egymást.

2021. jan. 27. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
55%
sehogy.itt a vége.kár erőltetni....
2021. jan. 27. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

A Covid utan dontenek. Az a kerdes, most jott-e felszinre az, ami ott lappangott, vagy ez az oruletes uj elet hozta-e ki a rosszat.

Persze hosszu az ido addig. Nagyjelenet, bili-kiboritas esetleg lesz addig. De en el tudnam kepzelni, hogy az ugynevezett normalis eletbe valo visszateres visszahozhatja. Oke, hosszu honapok addig.

2021. jan. 27. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!