Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez normális, hogy ennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez normális, hogy ennyire kívánja a szexet velem? Lehet, hogy csak arra kellek neki? Lehet, hogy egy kicsit gyorsan történtek az események, de ettől függetlenül még tisztelhet és komolyan is gondolhatja velem?

Figyelt kérdés

A barátommal január óta vagyunk együtt. (Mi távkapcsolatban vagyunk.kb 300km van köztünk, igy a találkozások között jó néhány nap is eltelt.) Én 22 ,ő pedig 28 éves. A kapcsolat első időszakában a barátom nagyon romantikus, figyelmes volt velem.Nagyon szép üzeneteket kaptam tőle,mindennap felhívott,aztán mondta nekem hogy lehet én vagyok az akit keres és komoly kapcsolatot akar stb.. Az első találkozás is nagyon jól sikerült,akkor csókolt meg először, de más nem történt. Viszont a második találkozáskor kicsit közelebb kerültünk egymáshoz,orálisan elégítettük ki egymást- de szex az nem volt. Szexre a harmadik találkozáskor került sor. Nekem ő volt az első. Aztán ezek után azt vettem észre hogy kicsit mintha megváltozott volna már nem hívott annyit, nem irt romantikus üzeneteket, de a szex nagyon érdekelte.,és minden találkozáskor kezdeményezte. Olyan üzeneteket írt már amiben már csak a szexről volt szó, hogy mennyire kíván már stb..

Lehet, hogy egy kicsit gyorsan történtek az események, de ettől függetlenül még tisztelhet és komolyan is gondolhatja velem? Én belé szerettem és fontos nekem.


2010. ápr. 5. 10:14
 1/4 anonim ***** válasza:
sztem csak megszrzett és inkább a szexre pályázik de attól még szerethet..
2010. ápr. 5. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

ettől még lehet...

az első 1 évben párom is csak állandóan szex,szex és szex,igaz nem voltam ellene...aztán változott kicsit,most romatikus bújós lett vagy másfél éve...

második randiig álltuk meg hogy ne másszunk egymásra...bár szűz egyinkőnk se volt

22/L

2010. ápr. 5. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az én párom is minden találkozáskor kezdeményezi a szexet, pedig mi heti 4 napot együtt tudunk tölteni!! Ez természetes, és normális!! De amikor találkoztok akkor csak szexeltek egyet, és mentek is? Vagy azért töltötök időt egymással egyébként is? Mert ha igen, akkor sztem nincs baj! De ha csak szexelni jártok össze akkor az nem jó!
2010. ápr. 5. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
0%
Minden normális lány az ilyen hülyeségen 16 éves korában átesik... többek közt ezért is nem jó tartogatni a szüzességet..
2010. ápr. 5. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!