Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A pasimat nagyon zavarja hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pasimat nagyon zavarja hogy sokszor hangosan szellentek. Tartsam vissza vagy mit ár el?

Figyelt kérdés
Nállunk otthon mindenki nyugodtan fingott. Nem az asztalnál de senki nem szégyelte mert természetes dolog. Én ilyen tipus vagyok. És már sokszor tett megjegyzést meg sóhajtozott. Szégyenlem kellene magam azért ami természetes dolog? Egyszer viccből rápukiztam - viccesen! - majdnem szakított. Szerintetek ez normális dolog?

2021. jan. 27. 18:26
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
87%
Hát azért nem az a jellemző, ami nálad:)
2021. jan. 27. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
82%
🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️ Ez neked vicc? Hát honnan jöttél?
2021. jan. 27. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
75%

Megértelek. Nem valami kellemes örökké a fürdőszobába/kintre szaladgálni pukizni.

Ennyiből is sokkal jobb szinglinek lenni, nyugodtan pukizhat az ember sorozat érzés közben ha akar.

Mert a munkahelyen/iskolában nyilván visszatartja az ember, de nehogy már otthon is görcsben kellejen tartani a záróizmokat :(

2021. jan. 27. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
91%
Természetes és nem kell szégyelni a pukit, de a másik orra alá engedni nagyon tahó dolog.
2021. jan. 27. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
87%

Ha sokat fingasz, annak lehet az oka valami egészségügyi probléma, aminek orvosolásával csökkenthető a mértéke. Ugyanez igaz a bűzre is.


Illetve fogyassz kevesebbet az olyanokból amik felfújnak, borsó meg bab és kerüld az olyan klasszikus bűzvarázslókat, mint resztelt máj, nagyon olajos cuccok, protein szelet stb.



A "viccből" lefingást nem igazán kívánom értékelni, ez a Terrence és Philip szintje, az ilyesmi nagyon kevés ember számára szórakoztató, különösen a középiskola után.

2021. jan. 27. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
57%

Én ugyan nő vagyok, de nem tudnék együtt élni valakivel, aki amerre jár ereget. Egyszer-egyszer véletlenül nincs vele gond, természetes folyamat. De, az számomra kifejezetten taszító, ha minden gátlás nélkül bármikor, bárhol fingik valaki, tekintet nélkül arra, hogy nincs egyedül.

Nálunk párommal természetes, hogy kimegyünk a mosdóba, vagy akkorra időzítjük, amikor egy másik helyiségbe megyünk valamiért.

Emellett meg lehet tanulni halkan fingani, az se nagy ördöngősség és máris nem zavarja a másikat.

A "vicces" rész miatt én valószínűleg szakítottam volna.

2021. jan. 27. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
77%
Ha az a celod, hogy a pasid szamara megszunjon nonek lenni, es ne vonzodjon hozzad, allj ki magadert! Szoljon hangosan, adj neki!
2021. jan. 27. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
35%
nagyon szép vagy...
2021. jan. 27. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 A kérdező kommentje:

Én nagyon szeretem a csípős teleket, sárgaborsót, gonbát ilyeneket. Nekem az evés öröm ebből leadni nem szeretnék. Engem se zavar ha fingik mert ő is szokott csak nem annyit mint én.


Viccből pukiztam le mert már nem tudtam mit kezdeni a hisztikkel.Sajnos egy kicsit nagyobbra sikeredett mint akartam de a szándék a vicc volt! Nem a megbántás! Ne legyetek már ti se ilyen érzékenyek ez természetes dolog!

2021. jan. 27. 18:51
 10/35 anonim ***** válasza:
86%

Ezt a kérdést 99%, hogy pasi tette fel. De azért válaszolok.

Mostanában én is többet fingok, mint a párom. Nálunk nem szokás mosdóba szaladozni. Ennél csak az lenne viccesebb, ha csak gyorsan felpattannánk, kidugnánk a fenekünk az ajtón, puki, aztán gyorsan kizárjuk a felhőt. Na de lényeg, hogy igyekszem halkan csinálni és hálistennek nem is büdös. Néha ha kiszalad, nincs mit tenni. Ha ilyen dolog miatt képes lenne szakítani, akkor nem is illenénk össze. Együtt élünk a lakásomban, nem fogok itthon feszengeni a puki miatt. Az orra alá direkt nyilván nem rottyantok, de valóban természetes folyamat és el sem tudom képzelni, hogy mi zavarja benne az embereket annyira, hogy szakítsanak emiatt. A reccsenés? Egy másodpercig tart az egész. Vagy a szaga? Hát igen, lehet hogy néha büdi, de az is megesik, hogy a párom nagydolog után kijön a wc-ről, nekem meg egyből mennem kell utána és az is büdi.

2021. jan. 27. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!