Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagyon ciki, ha néha alvás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon ciki, ha néha alvás közben annyira ellazulok, hogy szellentek pár hangosat?

Figyelt kérdés
Barátommal lassan 4 éve vagyunk együtt (21 évesek vagyunk). Hétvégente alszunk együtt, és néha arra kelek fel, hogy pukiztam egy hangosat (a hangra ébredek fel). Persze néha ő is pukizik, arra is fel szoktam kelni, de az enyémet valahogy sokkal cikibbnek érzem. Egymás előtt nem szellentettünk még soha. Nagy ritkán előfordult, hogy véletlenül kiszaladt, de azt "nem vettük észre". Lehet, hogy sokaknak ez gyerekes, de már emiatt folyamatosan stresszelek, ha közös alvásra kerül sor. Ez nagyon gáz?

2017. márc. 6. 12:35
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

a puki nagyon gáz, ha szilárd az már nem puki :D


am meg alvásközben mindenki pukizik...ez természetes dolog!

azért 4 éve együtt vagytok, szerintem csak téged zavar ez a dolog :)


24F

2017. márc. 6. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
95%

Mindenki fingik alvás közben.

A puki bizalom a kapcsolat új szintje. Nem rossz dolog.

2017. márc. 6. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
95%

Az gáz, hogy stresszelsz rajta. A kapcsolatban előbb-utóbb el kell jönnie annak az időszaknak, amikor már nem szükséges folyamatosan idealizált képet mutatni magatokról egymásnak, hanem elfogadjátok egymást valódi, teljes emberekként.

A párod minden bizonnyal elég érett ahhoz, hogy tudja: te is ember vagy, te is kakálsz, pisilsz, szellentesz, szőrösödsz és ha nem fürdesz, büdös leszel. Mint ahogy ő is. Remélem, érzed, hogy ezt úgysem lehet egy életen át rejtegetni a másik elől.

Az efféle dolgokat meg kell szokni, nyilván nem kell rájátszani meg eltúlozni, de stresszelni miatta semmiképp sem szabad. Plusz, mint minden mást is, ezt is meg lehet beszélni. Neki ugyanígy elmondhatnád ezeket.

2017. márc. 6. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
70%

szétrakni a lábadat, szádba venni a fark*t, beengedni a punc*dba... ezek teljesen természetesek.

elfingani magadat rém ciki. Valószínűleg ha hasmenésed van, akkor is ciki lenne elmondani neki...


Térj már észre: ha a párod, semmi sem ciki előtte!

2017. márc. 6. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Alvás közben jellemző, hogy ellazul az ember annyira, hogy előtörjenek a gázok. Ezzel a legtöbben így vagyunk, ne érezd cikinek. A barátod is pukizik, ha azzal nincs bajod, a sajátoddal se legyen.
2017. márc. 6. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
88%

"ha a párod, semmi sem ciki előtte!"


Aztért ez nem mindig olyan egyértelmű.

Vannak olyanok, akik neveltetésükből adódóan elitélik, elszörnyülködnek ezen a dolgon.

Pl. a párom is gusztustalannak tartja ha valaki büfög (ha diszkréten teszi, akkor is), a fing.sról nem is beszélve.

Próbálom ezt tiszteletben tartani és ha rámjön, inkább ha lehet elvonulok kiereszteni a "gőzt". De néha baromi rossz tud lenni hogy vissza kell tartanom, felfújódok, stb.

Nem tudom ő hogy csinálja de sok év alatt egyszer sem hallottam őt büfögni vagy szellenteni.

Viszont egy korábbi kapcsolatomban teljesen természetes volt hogy egymás előtt is csináltuk. persze nem rendeztünk púversenyt, de diszkréten eleresztettük...

2017. márc. 6. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
30%
"Barátommal lassan 4 éve vagyunk együtt" "Egymás előtt nem szellentettünk még soha" - Na ez a gáz, nem is kicsit
2017. márc. 6. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Engem a párom cikiz mindig azzal, hogy majd egyszer jól elgázosítom, és fél mellettem aludni. :D Mármint mindig kifliben alszunk, és az én fenekem szorosan neki van nyomva mindig, úgy ölel át. És valamiért neki ez a mániája, hogy hajaj, mi lesz ha.... De ha történt is ilyen, soha nem hozta a tudomásomra. :)

Egyébként alvás közben mindenki szellent, de pont azért, mert az izmok ellazulnak, nem hangos, vagy legalábbis nagyon ritka esetben. Így ettől kár félni. :)

2017. márc. 6. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

engem nem érdekelne a neveltetése. szerintem nem mentség a hülyeségre.

mi pl nem érezzük zavarban magunkat semmivel kapcsolatban. nem fingunk egymás orra alá, de nem is kell titkolózni, tettetni mintha mi sem történt volna. hihetetlenül gyerekes ilyen alapvető biológiai szükségleteken problémázni.

2017. márc. 7. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen természetes dolog :D Amúgy ha az ember hangosat szellent álmában, akkor gyakran (nem mindig!)megébred rá a másik is. Lehetséges, hogy már hallott téged, de nem akar zavarba hozni, meg talán nem is érdekli. :D Nem kell vele foglalkozni, nem ciki.
2017. márc. 7. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!