Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez működhet?

Figyelt kérdés

A párom mostmár nincs kibékülve a családommal, tett olyan dolgokat ami a családomnak nem tetszett és ők elmondták a véleményüket. Még mindketten a szüleinkkel élünk viszont ő a tudtomra adta, hogy nem akar többet hozzánk jönni, és nem akar a családommal találkozni. Azt mondta hogy ha ezt a döntését elfogadom, együtt maradunk mert szeret és fontos vagyok neki...ha nem akkor befejeztük..

Nem tudom, hogy ez a szenvedés megéri-e



2021. jan. 28. 06:51
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Egy komolyabb nó altalában amugy is önállo ferfit keres.

Ez rajtad áll hogy mennyire nem válsz le érte.

2021. jan. 28. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Valamiért sosem voltam az anyósom szeme fénye, pedig semmi rosszat nem tettem. Utáltam náluk lenni, de míg nem volt más lehetőség, heti 1x kibírtam.

Majd elköltöztem albérletbe es onnantól tudtunk nálam lenni. Szóval engem nemigazán hatott meg, hogy nem kell jópofizni a családjával, elég érdekesek voltak amúgy is...

Ja, én vagyok a nő.

2021. jan. 28. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Tőled függ, hogy működni fog.
2021. jan. 28. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Vannak olyan szituációk amikor az ember megérti ezt a fajta ellenállást.De az olyan ember aki azért nem akar kompromisszumot kötni,mert csak NEM,az hosszútávon nekem nem kellene.Te látod igazából,hogy mennyire súlyos ,indokolt e az ő döntése.

Nem jó ha egy szülő nagyon beleszól a felnőtt gyereke életébe,de az sem ha soha semmiről nem mondhat véleményt,mert nehogy világgá menjen a gyereke.

Ha jó kapcsolatod van és egyetértesz a szülőkkel,akkor ne fordulj ellenük.Te ismered őket. Hasonló esetben a saját gyereked párjának te mit mondtál volna ugyanebben a helyzetben?

2021. jan. 28. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
84%
Elárulod, mik voltak ezek a dolgok?
2021. jan. 28. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Számomra fontos volt a párkeresés során, hogy kölcsönösen szeressük egymást családját. Míg mások írták korábban, hogy nem zavarja őket a távolság. Neked mi a fontos?
2021. jan. 28. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Hát ezt te érzed, hogy neked ez hogyan kivitelezhető.

Nekem nem menne, hogy sosincs olyan karácsony, születésnap bármi, hogy együtt lehetnék a párommal és a családommal is, főleg, hogy nem is beszélnek egymással, nekem minden alkalmat leszervezni, hogy melyikőjüknek mikor jó, és már látom előre, hogy menne a vita, hogy ennek a srácnak is csak akkor lenne pont jó, amikor a családomnak és állandó választás elé helyezne. Plusz hogy nézne ki az esküvő, vagy ha gyerekeink lesznek, hogy fog kinézni a nagyi-unoka látogatás, addig elmegy otthonról vagy mi? Értem, ne szaladjunk ennyire előre, de ezeket a kérdéseket most alapozzuk meg. Mondjuk én alapvetően úgy vagyok párkapcsolatban, hogy hosszútávra tervezek és tudom, hogy ma már sokan nincsenek így, szóval lehet nem is kérdés. Az a lényeg, hogy Te hogy látod a dolgokat, mennyire fontos neked. Ő tud-e valamennyire kompromisszumot hozni. Amiket tett a családoddal és szóvá tették, hogy azok milyen dolgok, Téged hogy érintett stb.

2021. jan. 28. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Szep dolog ultimatumot adni masiknak, komoly kapcsolat lehet.
2021. jan. 28. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!