Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tönkre tehet egy kis méretű...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tönkre tehet egy kis méretű pénisz egy kezdődő párkapcsolatot?

Figyelt kérdés
2021. jan. 28. 14:29
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
86%

Az attól függ.

Milyen elvárásai vannak a partnernek, méretet tekintve.

Illetve, szex közben mennyire tudod vele kielégíteni.

Mindenesetre a méret miatt nem biztos, hogy kudarcra van ítélve a kapcsolat.

Ugyanúgy egy nagy méretű pénisz is jelenthet hátrányt.

2021. jan. 28. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Mi a kicsi? 3 centi vagy 12 centi?



De igen, tönkretehet. Más kapcsolatban meg nem fog számítani.

2021. jan. 28. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
A kiszemeltemmel mindketten elváltak vagyunk, de elmondása szerint ő eddig átlag, vagy átlag feletti méretekkel találkozott. Még nem került sor együttlétre, és kissé félek a helyzettől...12-13 cm egyébként.
2021. jan. 28. 14:59
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem hinném. Normális gondolkodású és átlagos hüvelyméretű nővel biztosan nem.

De a méreteidből adódó komplexusaid okozhatnak gondot, szóval próbáld inkább nem túlaggódni a dolgot, mert az több problémát okozhat, mint a méret.

2021. jan. 28. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
94%

A kapcsolatodat első sorban a parád fogja tönkretenni, és nem a farkad. Ugyanis ha már most rá vagy görcsölve, akkor az ágyban sem számíthatsz sok sikerre (18 centissel is fel lehet ám sülni, ha fejben nincs rendben az ember).



Azzal meg kár foglalkoznod, hogy mi elég neki, ugyanis ez csak a szex után fog kiderülni. Oda kell állni, meg kell csinálni alaposan, ahogy csak bírod, aztán kiderül, hogy ez neki mire volt elég. Ha semmire, akkor azon az sem változtat, ha előtte tövig rágod az összes körmöd, és gyomorideged van letolni a gatyádat.

2021. jan. 28. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
50%

Sajnos előfordulhat hogy gond lesz! Repült már azért pasi, mert a csaj hozzá volt szokva a nagyhoz, aztán a pasi kis farkából alig érzett valamit.

Lepontozhattok, de ha fáj az igazság az nem az én bajom. Nekem megvan a méretem, és azokkal a nőkkel, akikkel beszéltem mind azt mondta hogy igenis számít a méret.

2021. jan. 28. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem, mert szerintem mindenre van megoldas. Volt 8cm-es , megoldottuk.
2021. jan. 28. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

és ha gondot jelent, akkor mit csinálsz? akkor az előtt kapitulálsz, hogy egyáltalán meglátnád, hogy gond lesz e?


nem lenne egyszerűbb lefeküdni vele, aztán hadd döntse el, hogy neki ez most így belefér te vagy ennél komolyabbra vágyik. mi vesztenivalód van?


ezt egy módon balfaxkodhatod el, ha le sem fekteted, mert parázol, egy idő után megunja, és lelép. akkor se egy kellemes estéd nem volt, se lehetőséged a folytatásra.



eszem megáll, felnőtt férfiak nyafognak, mint a tini lányok, nem mernek kockáztatni, pedig semmit nem veszíthetnek.

2021. jan. 28. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
73%

Dehogy, 12 cm okés.

7el pl tényleg nem lehet mit kezdeni.

2021. jan. 28. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
65%
Engem az érdekelne, hogy ki honnét tudja, hogy mekkora. Leméritek centivel? Szemre a 8 meg a 12 nekem ugyanakkora...
2021. jan. 28. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!