Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tényleg rohadt bunkó volt ez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg rohadt bunkó volt ez a barátomtól, vagy túlreagálom?

Figyelt kérdés

A helyzet az,hogy nincs munkája amióta ismerem,így pénze sincs,én suliba járok (15/L). Alkalmi munkája volt kb. 3x,de valamiért mindig vége szakadt.Ilyenkor a pénze valahogy eltűnt,persze volt hogy engem elvitt kajálni meg egyszer vadasparkba. Na mindegy és a lényeg hogy siránkozott hogy sehová sem megy (miattam) meg már depressziós lesz meg ilyesmi.Két héttel ezelőtt mondtam neki,hogy szeretnék elmenni moziba majd,de gondoltam hogy nem lesz pénze és én elkezdtem gyűjteni.Nem ettem a suliba,nem vettem semmit a büfébe,csak hogy megmaradjon a pénzem.Ma én fizettem mindent a kaját a mozit a beutazást és vettem neki egy fülbevalót is.(Nem felhánytorgatni akarom,de annyit sem mondott hogy kössz vagy valami,én meg egy 20ft-os cukrot megköszönök neki)Jól éreztük magunkat meg minden,erre mikor mennék haza elkezd bunkózni hogy biztos nem fog hazakísérni,ha nem veszem le a fejemről azt a ribancos sapkámat.Egy sapka miatt,ami hozzáteszem sima szürke,semmi extra.Erre bement azzal a szlogennel hogy nem igaz h engem ennyire nem lehet megkérni.

Ez nekem nagyon rosszul esett,mert ma mindent azért csináltam hogy jól érezze magát meg hogy ne otthon üljünk végre.Csak én reagálom túl vagy tényleg szemétség?


2011. nov. 19. 20:08
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
sztem, nem lesz hosszútávú a kapcsolat, neharagudj.
2011. nov. 19. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
73%
Egyformán hülyék vagytok.
2011. nov. 19. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Az. Szemétség.
2011. nov. 19. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 szamóca.. ***** válasza:
nem volt kedves tőle, de ha minden ilyen apró összezörrenésen így emgsértődsz sosem lesz egy hosszabb kapcsolatod.
2011. nov. 19. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:

sztem ott rontottad el h összejöttél vele. Egy pasi mindig is utálja, hogy ha nincs pénze azt meg méginkább ha a csaj fizet neki. De ha ilyen hülyeségen kiakad, akkor viszont tényleg ott rontottad el h leálltál vele.

De lehet hogy érthető volt a kifakadása mert valszeg tudja, hogy mennyit áldoztál fel ezért és csak valami indokot keresett, hogy kiengedje a fáradt olajat.

Elég tahó volt ez tény, ha otthagytad volna a p*csába teljesen jogos lenne.

De a továbbiakban egy jó tanács:

sose tegyél arra célzást a párodnál mert tudja ő nagyon jól ha nincs pénze. Nem csak erre a pasira mondom hanem úgy általában.

Ha akarod, hogy ennél (is) bővebben kifejtsem akkor irj privátot. Regényeket tudnék írni ilyen és hasonló helyzetekről. :)

2011. nov. 19. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 wiWell ***** válasza:
Mindig mondom, hogy azok járnak 15 évesekkel, akik túl lúzerek a saját korosztályuknak.
2011. nov. 19. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Azt írd már le pls, hogy miért jöttél össze vele...
2011. nov. 19. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
50%
Ez kell a nőknek, a bunkó, magabiztos. Tessék.
2011. nov. 19. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! És egyébként nem sértődöm be minden kis dolgon,inkább rá jellemző ez.De tényleg rosszul esik,mert ez nekem fontos volt,azt hittem örül neki vagy valami erre ezt kapom.
2011. nov. 19. 20:27
 10/18 anonim ***** válasza:
Gondolj bele, mennyire fájhatott ez a büszkeségének.
2011. nov. 19. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!