Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Teljes kétségek között vagyok....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Teljes kétségek között vagyok. Túlreagálom a dolgot? Mit tegyek?

Figyelt kérdés

A legelejétől nagy vonalakban a történet. Nyáron megismerkedtem egy 25 éves ffival, ő keresett meg engem. Az elején jól indult minden, de a 2. találkozásnál mondta, h a korkülönbség(7 év) nem akar ebből semmi komolyabbat. Ettől függetlenül találkoztunk és csináltunk olyan dolgokat, amiket párok szoktak(csók, simi, ölelés, szex) De engem nagyon bántott, h nem mer felvállalni vagy most mi van?? Az utolsó találkozásunknál kiszedtem belőle, h a gond a volt barátnője. Nem tudja feledni, azután miután ezt megtudtam nem beszéltünk, nem történt semmi, nem kerestük egymást.

Eltelt azóta pár hónap(2) de nekem nem ment egykönnyen a felejtés... Nem rég volt a születésnapja és én felköszöntöttem, tök örült neki boldog volt, dumáltunk egy kicsit, mondta, h nagyon sokat van egyedül magányos s, h elég lapos élete van és meg tök boldog vagyok/voltam. Hiányzik, de nem fogom ezt az orrára kötni. Azt mondta, h ezt még folytatnunk kell, megbeszéltünk egy találkozót.

Ezután a beszélgetés tán rögtön egy nappal írt nekem (!)

Aztán a napokban én kerestem, h akkor áll e még a találkozó, ő mondta, h persze, de én úgy éreztem, h már nincs is kedve... Ezt többször is írtam neki, (3-4szer) h ha nincs kedve mondja meg.

A végén végül kiprovokáltam egy időpontot, ami elvileg neki is megfelel, de akkor is írtam neki, h ha nincs kedve inkább ne. Mire ő írt egy kis monológot, h találkozunk, és, h ebből semmi probléma nem lehet, és kicsit erőteljesebb szavakat használt, mint amiket megszoktam tőle. Ebbe a szövegbe egy csomó smilét is rakott(3-4)

Most nem tudom mit tegyek, kicsit szánalmasnak érzem magam.

Én igazából nem szeretnék tőle kapcsolatot, viszont vannak iránta érzelmeim, tehát egy barátságnak örülnék. Azt, h kapcsolat nem lehet belőle pedig már felfogtam az agyammal és ezt el is fogadom, de nekem hiányzik a savanyú pofája :D Mit tegyek?

Elfogok menni a találkozóra, de nagyon félek, h mi lesz?


Ő vajon azt gondolja, h én kapcsolatot szeretnék tőle? Vagy mi?


2011. nov. 21. 12:24
 1/8 A kérdező kommentje:
Látom hosszú lett, de könyörgöm olvassátok el és segítsetek!!!
2011. nov. 21. 12:25
 2/8 anonim ***** válasza:
gyakorlatilag kihasználta h naiv vagy... igen jól írtad. Őt zavarja a korkülömbség és ezért nem is szeretne felvállalni téged...
2011. nov. 21. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Igen, tudom tisztában vagyok vele, de a mostani szitunk? Miért volt először extra lelkes utána meg már nem?
2011. nov. 21. 12:31
 4/8 anonim ***** válasza:

valszeg elgondolkodott h jó lenne még egyszer meghúzni téged de aztán rájött hogyha egy alkalom után ennyire rámanős vagy akkor jobb ha mégse teszi...


nem poénból mondtam

2011. nov. 21. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Rámenős vagyok? Rámenős voltam, h megkérdeztem, h akk mi van a talival? Nem kellett vna?
2011. nov. 21. 12:40
 6/8 anonim ***** válasza:
nem kellett volna foglalkoznod vele az első visszautasításától fogva...
2011. nov. 21. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
De abban segítsetek, h most mit tegyek?
2011. nov. 21. 13:01
 8/8 anonim ***** válasza:
Menj el és tudd meg, mit akar töled!
2011. nov. 21. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!