Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Párom csendesebb lett mióta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párom csendesebb lett mióta összejöttünk. Ti erre hogyan reagálnátok?

Figyelt kérdés

Nagyon friss kapcsolatról van szó. Én egy elég csicsergős nő vagyok, de nem szeretek csak én beszélni, imádom a tartalmas beszélgetéseket, de ehhez két ember kell. Hiába tudok sokat beszélni, én is az egészséges dinamikájú párbeszédeket szeretem.

A jelenlegi páromat is így ismertem meg. Órákig tudtunk beszélni telefonon. Lefekvés előtt még sokáig fent maradtunk, mert annyi minden mondanivalónk volt és konstruktív válaszai voltak, mély beszélgetéseink... pár hete összejöttünk és a párom iszonyú csendes lett. Ezzel nem is feltétlen van baj, mert ha valaki mellett biztonságban, kényelmesen érzed magad, akkor békében, csendesen is elvagytok egymás mellett. De itt valami egészen másról van szó. Nekem itt már izzadságszagúan kell erőlködjek, hogy mindig valami tartalmat csempésszel bele a beszélgetéseinkbe. És megnehezíti a dolgomat, mert ő nem ad olyan választ, ami többletinformációval rendelkezik, amire vissza tudnék válaszolni. Nem alakul ki így egy eszmecsere. Ráadásul egy csomó témára nem is reagál, amit felhozok, ha több dolgot megemlítek, kimazsolázza, a többit meg elereszti a füle mellett. Nulla a beszélgetések mélysége, hiába hozok fel komoly témákat. Nem így ismertem meg. Mi ez? Miért változott meg a kommunikációnk pár hét leforgása alatt? Hogy mondjam el neki? És ha el is mondom, hogy lehetne valakire ráerőltetni, hogy beszéljen máshogy? Ez olyan megalázó mindkét félnek.


2021. jan. 28. 22:35
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
86%
Elfogyott a téma
2021. jan. 28. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 Noren1989 ***** válasza:
77%
Szerintem az az oka, h nem hagyod szóhoz jutni, vagy legalàbbis ezt ő így érzékeli.
2021. jan. 28. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
Van bőven lehetősége megszólalni neki is, szeretek beszélni, de mindig gondosan ügyelek arra, hogy ne legyek elnyomó. És kérdéseket is teszek fel.
2021. jan. 28. 22:38
 4/22 anonim ***** válasza:
91%
Már zavarja a sok fölös csacsogás
2021. jan. 28. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
#4 nem untatja, mert mindig keres, kezdeményezi a beszélgetést, csak aztán nekem kell úgymond a stafétát vinni
2021. jan. 28. 22:42
 6/22 anonim ***** válasza:
97%
Nem biztos, hogy ez a kapcsolat hosszúéletű lesz
2021. jan. 28. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%
Akkor jó. Megnyugodtam.
2021. jan. 28. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
Csak valaki magyarázza meg hogy mi történik. Mert én nem értem.
2021. jan. 28. 22:46
 9/22 anonim ***** válasza:
100%
Sok beszédnek sok az alja.
2021. jan. 28. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%
Semmi, elfogyott a kezdeti lendület. Mint mindenhol. Örökké nem lehet órákat lökni a sódert.
2021. jan. 28. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!