Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek jó ez így? 28F

Figyelt kérdés

Mesélem a sztorit. Én 28F, párom 34N. Lassan egy éve vagyunk együtt. Javarészt hétvégente találkozunk, meló és távolság /50km/ miatt. Egy cégnél melózunk, de nem egy helyen, igazából így jöttünk össze.


Nincs bajom a párommal, megértjük egymást, de most ő úgy elvan a kapcsolatban. Neki elég a hétvégi találka,/ritkán még az is kimarad/ nem forszírozza az összeköltözést, nem tervez még velem gyereket, nem célozgat a közös jövőfelé. Furcsa, de férfiként engem ez zavar, hogy egy nő teng-leng egy kapcsolatban, pedig szerintem már "nem vagyunk fiatalok", értem ez alatt h nem tizenévesek vagyunk, akik egymáshoz járnak "aludni".


Megmondom őszintén, hogy 28 éves férfiként valahogy többre vágyok, mint hogy egymáshoz járjunk udvarolni.

Kétség nem fér hozzá, szeretjük egymást, de ő képes arra, hogy félváron vegye a kapcsolatunkat, és ilyenkor mindig az exem jut eszembe, hogy ő rajta láttam, hogy velem akarta leélni az életét, minden követ megmozgatott, hogy együtt éljünk.


Szerintetek én vagyok aki kapkod, vagy ennyi évesen már olyannal kellene ismerkednem és lennem, akinél látom, hogy komolyan gondolja a közös jövőt? Vagy a páromnak van igaza?


Többször felhoztam neki a témát, de ő úgy elvan anyukával.


2021. jan. 29. 22:53
 1/7 anonim ***** válasza:
51%
Te még ráérsz. A párod már kevésbé.
2021. jan. 29. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
93%

Ő valószínűleg nem veled tervez.

Viszont lehetne több olyan korodbeli férfi, mint Te!

Sajnos elég kevesen vannak a korodban olyanok, akik készen állnak szintet lépni, családon gondolkodni.

Tudod, sokaknak megfelel manapság már egy tini kapcsolat, mert az kényelmes. Aztán lesz, ami lesz.

34 évesen meg tényleg illene neki önmagához képest is szintet lépni, nem anyukával lakni, hacsak nem indokolt..

Sajnálom, éltem át én is hasonlót, vége is lett. :(


26/N

2021. jan. 29. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem teljesen igazad van.Nekem sem menne hosszabb távon ez a hétvégi "kapcsolat".31N
2021. jan. 29. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem akkor neked nem ő az igazi. Elbeszélgetnék vele komolyan a közös jövőről, távlati tervekről. Egyáltalán tudod, hogy neki milyen vágyai, céljai vannak? Szeretne majd gyereket, családot, vannak-e kitűzött céljai, amit meg akar valósítani, akar-e fejlődni, változni, tanulni, szerepelsz-e te valamilyen módon a jövőképében. Ha ő ebben a korban is még tiniként érzi jól magát, akkor jobb, ha lépsz. Te ettől érettebben gondolkodol, szerintem minden lány ilyen férfira vágyik a te korosztályodban!
2021. jan. 29. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Savlekotő ***** válasza:
100%
Lehet hézagtöltő vagy,de az is lehet h nem csak te vagy a képben,de lehet nem egymást keresitek..
2021. jan. 29. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, lám vannak még értelmes válaszadók!
2021. jan. 29. 23:46
 7/7 anonim ***** válasza:

Nekem kapásból ez a korkülönbség fura. Nekem nem jönnek be a fiatalabb fiúk. De ez csak az én véleményem.


En is úgy gondolom, nem tervez komolyabban veled. Arra jó vagy, hogy ne unatkozzon, de ennyi. Nekem ez jön le az írásodból.


Én a helyedben keresnék inkább valakit, aki komolyan gondolja veled 🤷‍♀️

2021. jan. 30. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!