Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Randiznál olyan férfival,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Randiznál olyan férfival, akivel jól el tudsz beszélgetni, de különösebben nem jön be külsőleg? (De nem az a kategória, aki elementárisan taszít! )

Figyelt kérdés

Megismerkedtem egy pasival, akivel jól eldumálgattunk. Írt is, hogy találkozzunk. Nem tudom, elmenjek-e vele, mert tényleg jó beszélgetőpartner, de külsőleg egyáltalán nem az esetem.


Eddig azt vallottam, érdemes elmenni mindenkivel randizni, aki nem taszít teljesen, mert sose lehet tudni... De egyelőre még nem volt velem olyan, hogy valaki elsőre nem nagyon tetszett, és az idők során mégis vonzódni kezdtem. Ugyanakkor több barátnőm mondta már, hogy van olyan, hogy elsőre nem fogja meg a pasi külsőleg, csak később, miután már jobban megismerte.


Vagy ez így szemétség, és ne áltassam? Mi a korrekt, egyenes viselkedés ilyenkor?


Meg hát az is ott van, hogy van/volt egy másik férfi a környezetemben, aki nagyon foglalkoztat, eddig alakulófélben voltunk (talán), de közbejött a nyár (egyetemre járunk)... szeptemberben találkozunk. Úgy voltam vele, addig is nyitott szemmel járok. Jól teszem?


25/L


2010. aug. 15. 23:12
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
Hosszú távon nem fog működni, ez 100%. Kicsit meg fog szépülni, ha beleesel, de az kevés.
2010. aug. 15. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
Hát menj találkozz vele és lehet,hogy más lesz a véleményed :) Ha nem nem... Legalább adj magatoknak egy esélyt
2010. aug. 15. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:

Hát én az alakulófélben lévő pasit hagynám, mert nem jó és főleg nem véletlen, hogy nyáron megszakadt a kapcsolat. Háát, a másik sráccal nehéz a helyzet, mert nem tudhatod, hogy megtetszik-e igazán valaha. Én is ugyanígy voltam, mindenki azt tanácsolta, hogy hagyjam, mert egy párkapcsolat alapja a külső vonzalom. Ha csak lelkileg vonz, az nem különbözik a barátságtól. Én mégis megpróbáltam, mert úgy festett a helyzet, hogy értékes, rendes fiúval van dolgom. Meg is tetszett, elkezdtem hozzá vonzódni valamennyire, bár nem volt az igazi.

Viszont jól jöttem ki belőle, mert amikor szemét volt, könnyebb volt elfelejtenem...nem vonzott mint a mágnes, ezért nem szenvedtem annyit. Hát ez érdekes dolog.

De azért valamennyire érzed szerintem, hogy lehet-e ebből valami. Ha nem undorodsz tőle, nem taszít, akkor akármi kialakulhat. Azt meg érezni fogod, ha szorul a hurok. Én azt mondom, próbáld meg, ha jól érzed vele magad.

18/L

2010. aug. 15. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:

Mi nem tetszik venne külsőleg?

Titeket nőket mindig csak a külső érdekel, legyen 100kiló izom meg 190centi.

2010. aug. 15. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
Köszönöm az általánosítást. Egyébként igen, érdekel a magasság, mert nagyon magas vagyok (180 cm). Veled még nem volt olyan, hogy elbeszélgettél egy lánnyal, kedves volt meg minden, de nem volt meg köztetek a kémia?
2010. aug. 15. 23:29
 6/22 anonim ***** válasza:
Mé'? Minket férfiakat nem a külsőség érdekel először? Vékony, karcsú legyen nagy mellekkel, jó seggel, szép arccal.
2010. aug. 16. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:

Nem működik a kémia mi?Ennél ócskább dumát sem hallottam:D

Ismerd be, hogy felszínes vagyis a külsőre mozdulsz, ennyi, nem tudom miért kell ezt tagadni a nőknek, legyen nagy f.sza, g.ci magas és izmos mert ezek a jó gének, ennyi.

Mindenki erre hajt, ha paraszt és veri a nőt az sem érdekel titeket csak a gének, meg is értem, sajnos ilyen világban élünk.

2010. aug. 16. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
Utolsó! Felszíneeeees?????!!!! Azért gondolkodik rajta, hogy járjon-e egy olyan pasival, aki nem jön be? Na hát ezt igazán nem értem. Nem arról van szó, hogy félre dobja azt a boldogságot, hogy kirázhassa a hideg, ha meglátja a pasiját és inkább esélyt ad egy értékes srácot megismerni? Le lehetne állni az ilyenekkel.
2010. aug. 16. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:

Szerintem randizz vele nyugodtan, az még nem kötelez semmire. Ha mindig mindenki csak a tökéletes külsejű embereknek adna esélyt, elég kevesen találnák meg a párjukat. Azt meg nagyon nagy hülyeségnek tartom, aki azt mondta, h rövid távon beleeshetsz, de hosszú távon nem működhet. Épp hogy hosszú távon nem számít igazán a külső, inkább eleinte.

20/F

2010. aug. 16. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:

Rendben, te így gondolod, biztos kisebbségi komplexusod van, hogy idegen embereknek szólogatsz be. Nem ócska duma a "nem működik a kémia", de nem vitatkozom veled, állítólagos felszínességemre tett vádad pedig visszautasítom.


Egyébként ha figyelmesebben olvastál volna, éppen hogy azt lehetett volna kivenni a szövegemből, hogy bár külsőre nem kifejezetten az esetem, nem utasítom el egyértelműen a vele való randi lehetőségét. Miért, neked talán minden nő az "eseted"?

2010. aug. 16. 20:34
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!