Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Randiznál olyan férfival,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Randiznál olyan férfival, akivel jól el tudsz beszélgetni, de különösebben nem jön be külsőleg? (De nem az a kategória, aki elementárisan taszít! )

Figyelt kérdés

Megismerkedtem egy pasival, akivel jól eldumálgattunk. Írt is, hogy találkozzunk. Nem tudom, elmenjek-e vele, mert tényleg jó beszélgetőpartner, de külsőleg egyáltalán nem az esetem.


Eddig azt vallottam, érdemes elmenni mindenkivel randizni, aki nem taszít teljesen, mert sose lehet tudni... De egyelőre még nem volt velem olyan, hogy valaki elsőre nem nagyon tetszett, és az idők során mégis vonzódni kezdtem. Ugyanakkor több barátnőm mondta már, hogy van olyan, hogy elsőre nem fogja meg a pasi külsőleg, csak később, miután már jobban megismerte.


Vagy ez így szemétség, és ne áltassam? Mi a korrekt, egyenes viselkedés ilyenkor?


Meg hát az is ott van, hogy van/volt egy másik férfi a környezetemben, aki nagyon foglalkoztat, eddig alakulófélben voltunk (talán), de közbejött a nyár (egyetemre járunk)... szeptemberben találkozunk. Úgy voltam vele, addig is nyitott szemmel járok. Jól teszem?


25/L


2010. aug. 15. 23:12
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:

ma 09:40-esnek szólt a kommentem, a többieknek pedig köszönöm a konstruktív válaszokat.


Hangsúlyozom, hogy az illető férfival semmi gond nincs külsőre, csupán nem kifejezetten erre a típusra bukom. Ez még nem azt jelenti, hogy taszító. Lehet, hogy más nőnek meg éppen ez a típus jön be, ennyi. Mindenkinek más tetszik.

2010. aug. 16. 20:35
 12/22 A kérdező kommentje:

Akit esetleg érdekel a történet vége: adtam neki egy esélyt, elmentem vele randizni. Sajnos eléggé bal lábbal keltem fel aznap, és hát nem sikerült jól valami randi. Elég hangulatember vagyok, nehezen tudom palástolni a rossz kedvem. Elbeszélgettünk, de eléggé látszott rajtam, hogy szívesebben lennék máshol.


Ő sem keresett azóta, és én sem őt.


Tanulság? Szerintem nincs. :) Minden eset más.

2011. jan. 30. 15:45
 13/22 anonim ***** válasza:
Hosszútávon a belső a meghatározó, mert öregen már nem azt a külsőt fogod látni. Külső iránti rajongás az csak vonzalom.
2011. jún. 2. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:

25 évesen még mindig nem tudod mit is akarsz???


Nehogy már más alapján ítéld meg a dolgokat...


Ha meg zavar valami a külsejében, akkor keress mást! Ennyi.


22 FFI

2011. jún. 2. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:

Ki mondta, hogy nem tudom, mit akarok? Egy olyan férfit akarok, aki mind külsőleg, mind belsőleg tetszik. Csak elbizonytalanodtam, hogy érdemes-e esélyt adni olyannak, aki külsőleg különösebben nem jön be.


Nem értem, mit kell ezen fennakadni. :) Nem gondolnám, hogy a korombéli nők közül csak én dilemmáztam ilyeneken. :)

2011. jún. 2. 17:22
 16/22 anonim ***** válasza:

Ezt értem, de mégis miért fontos mások véleményed?


Főleg olyanban, ami nem is tartozik másra :)


És ha valaki azt mondja ne? De te mégis akarod akkor mi van? Csak még jobban elbizonytalanodsz szerintem.

2011. jún. 2. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 A kérdező kommentje:
Most azon kötözködsz, hogy minek írok ki kérdéseket a gyakorikérdések.hu-ra? Ez az oldal lényege, nem? Egyébként szeretem kikérni az emberek tanácsát, minél többét. Én ilyen vagyok, ennyi.
2011. jún. 2. 21:16
 18/22 anonim ***** válasza:

Egyeltalán nem kötekedem, sőt nem is érdekel a kérdésed. De úgy vélem ez teljesen felesleges kérdés, és tanács ilyen jellegű kérdéshez?


Szerintem magad sem tudod hogy mit akarsz vagy akartál. Egy vadidegen ember írhat igen vagy nemet. De a megoldással nem jutottál továbbra...


Mertha 100-ból 90-ember azt mondja igen, gyerünk... Akkor te lépsz feléje?


És ha a 100-ból 90 ember azt mondja, hogy nem akkor mi van? Akkor nem érdekel? Mert Mások véleménye azt mondja, inkább ne..


Ilyen ügyben nem lehet tanácsot kérni, nincs erre meghatározott forgató könyv. Vagy bejön neked vagy nem. És mi azon nem tudunk segíteni, nem dönthetünk helyetted és ha hagyod magad befolyásolni, sosem lesznek önálló döntéseid.



Én sem kérem ki a barátaim véleményét, hogy jó ez a lány vagy nem, meg tanácsot sem kérek tőlük ilyen ügyben, mert ők nem tudják mi érzek vagy mit nem. Mondhatnak ezt-azt, de mindig a szív diktál jó esetben. Rossz esetben a pénz..

2011. jún. 2. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 A kérdező kommentje:

Oké, te nem szoktad kikérni mások véleményét, én pedig ki szoktam kérni. Nem vagyunk egyformák. Ennyi.


Én elfogadom, ha valaki másként gondolkodik, mint én, de más is fogadja el, ha én másként gondolkodom.


Ezt a témát ezennel lezártam, most már a kérdésre várok választ, ha valaki ír még ebbe a témába. :)

2011. jún. 2. 21:30
 20/22 anonim ***** válasza:

és mond jutottál valamire a tanácsok alapján?


jah és itt nem a vélemény kérdésről van szó, hanem a kérdésed értelmetlenségéről...


Úgy voltam vele, addig is nyitott szemmel járok. Jól teszem?

...


Erre sem tudhatjuk a választ, nm tudjuk mi az ami számodra jó vagy rossz. Neked kell eldönteni... A nyitott szemmel való járás pedig jó ötlet, de ezt magadtól is tudhatnád, aki nyitott az új dolgokra, könnyebben boldogulhat...

2011. jún. 2. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!