Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Randiznál olyan férfival,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Randiznál olyan férfival, akivel jól el tudsz beszélgetni, de különösebben nem jön be külsőleg? (De nem az a kategória, aki elementárisan taszít! )

Figyelt kérdés

Megismerkedtem egy pasival, akivel jól eldumálgattunk. Írt is, hogy találkozzunk. Nem tudom, elmenjek-e vele, mert tényleg jó beszélgetőpartner, de külsőleg egyáltalán nem az esetem.


Eddig azt vallottam, érdemes elmenni mindenkivel randizni, aki nem taszít teljesen, mert sose lehet tudni... De egyelőre még nem volt velem olyan, hogy valaki elsőre nem nagyon tetszett, és az idők során mégis vonzódni kezdtem. Ugyanakkor több barátnőm mondta már, hogy van olyan, hogy elsőre nem fogja meg a pasi külsőleg, csak később, miután már jobban megismerte.


Vagy ez így szemétség, és ne áltassam? Mi a korrekt, egyenes viselkedés ilyenkor?


Meg hát az is ott van, hogy van/volt egy másik férfi a környezetemben, aki nagyon foglalkoztat, eddig alakulófélben voltunk (talán), de közbejött a nyár (egyetemre járunk)... szeptemberben találkozunk. Úgy voltam vele, addig is nyitott szemmel járok. Jól teszem?


25/L


2010. aug. 15. 23:12
1 2 3
 21/22 A kérdező kommentje:

Ezzel az erővel be is szüntethetnénk a gyakorikérdések.hu-t, mert az emberek arra használják, hogy kikérnék mások véleményét.


Megkérlek, tényleg zárjuk le ezt a témát.

2011. jún. 3. 07:38
 22/22 anonim ***** válasza:

Rendben zárjuk le, csak szólni akartam, hogy ne más alapján ítéld meg a helyzetet. Főleg nem párkapcsolati téren. Ha tetszik akkor miért ne? Ha nem, akkor meg mindegy nem?


Ha valami nem tetszik a hapsiban, kár vele lenned. Akár külső, akár belső. Ha még bizonytalan vagy beszélgess vele és ismerkedj.


Nem kell túlbonyolítani, mert a végén magad sem fogod tudni mit is akarsz, főleg akkor ha mások is olyan választ írnak, ami neked nem tetszik, de mégis érzel magadban egy késztetést, hogy talán egy próbát megérne a srác...


Csak arra akartam felhívni a figyelmed légy önálló és határozott. És ne az legyen, hogy az igen illetve a nem között próbálsz dűlőre jutni, mert a kérdésedre a válasz újabb bizonytalanságot eredményez.

2011. jún. 3. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!