Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek mit gondoljak, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit gondoljak, ha a párom más lányoknak ilyeneket ír? "szépségem, most hagyd ezt abba, kérlek. Nekem igen is fontos vagy. Na ez az uj kép a "meghát" kategoria nálam. Cegénykém, pihizzél akkor, ne ezen a telibevert gépen logj drága!

Figyelt kérdés
Boldog szülinapot dága!Ha megengeded közölném, hogy hiohetetlenül aranyos arcod van normál hajjal. Hidd el, zsákszám jönnek majd rád a pasik.huuha csajszi. Naggyyon örülök, hogy ismerhetlek.
2011. jan. 29. 09:27
 1/10 anonim ***** válasza:
Szerintem azt gondold, hogy a barátnőd egy Cuki! Cuki vagyok!
2011. jan. 29. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem azon gondolkodj, hogy fogod villámgyorsan otthagyni. Persze, maradhatsz is, ma "meghát" kategória, meg "szépségem", holnap meg "köszönöm a tegnap éjszakát".
2011. jan. 29. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Szerintem a kérdező a lány, és a barátja ír más lányoknak.
2011. jan. 29. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
szerintem azt gondold, hogy ideje elbeszélgetned vele erről, és majd az alapján, hogy milyen értelmes indoka van, dönthetsz. amúgy ha egy lánynak csinálja ezt, akkor az khmm... ha mindegyiknek akkor meg szimplán egy kangörcsös hülyegyerek. már bocsánat. lehet dícsérni más lányokat, lehet velük figyelmesnek lenni, lehet azt mondani a legjobb lány barátnak, hogy imádlak, de ez azért már sok.
2011. jan. 29. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
szerint gondold azt, hogy ez egy suttyó, bunkó, paraszt barom gerinctelen féreg, akit ott kell hagyni és azt is gondold, hogy jobbat érdemelsz nála. meg azt, hogy ha sikerült megszabadulnod tőle, akkor ideje más után nézni.
2011. jan. 29. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Azért nem kell még aggódni sztem. Megértelek, nekem is szarul esne először, de sok fiút ismerek, aki ennyire közvetlen a csajokkal, mégse lép félre. Ha nem lenne kedves a lányokkal általában, de egyvalakivel mégis, az már gyanús lenne...
2011. jan. 29. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Hát vagy marha gyorsan otthagyod, vagy szenvedsz még egy darabig, mert ha nem esne rosszul, ahogy irkál másoknak, akkor nem írtál volna ide.

Mellesleg a barátod egy született suttyó, aki nem érdemel mást a csajoktól, csak szivatást. Amiért más lányoknak csapja a szelet.

És egy idióta iq-huszár is, amiért "ilyen nyelven" beszél. Még lányoktól is undorító ez a cuncimókusozás, de egy fiútól.... Nincs egy kis meleg beállítottsága szegénynek???? 21L

2011. jan. 31. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Szerintem semmit se gondolj! Egy jó erős tökön rúgás aztán mehet a "szépségéhez";Đ

Hűtlen dög.

2011. jan. 31. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

egy lánynak irkál ilyet vagy többnek is? mert ha csak egynek akkor nem mind1 ki az. egy új ismerős v mondjuk 1000éve barátok? mert olyan fiú barátom nekem is van (csaj vagyok) akivel irkáljuk egymásnak h drága meg egyetlenem amikor soha nem volt köztünk semmi, és nem is akarunk egymástól semmit, amikor mind2en függetlenek vagyunk akkor sem.

egyébként ezt nyilvánosan írja (mondjuk face-kommentekben) vagy magánlevelezésben? ha nyilvánosan akkor szerintem nincs mitől tartani, ha lenne valami, nem nyilvánosan írna ilyeneket. ha meg privát akkor miért olvasgatod?

2011. jan. 31. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Együtt vagytok még?
2011. márc. 18. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!