Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szex mentesen lenne velem szerintetek?

Figyelt kérdés

sose érdekeltek a kapcsolatok. se a lányok se a pasik.

nő vagyok. sose találkoztam rendes férfival.

csak egy picit érdekelt a szex h miért vannak úgy odáig.

csak egyszer ment az önkielégítés s azóta sose.

asszem aszexuális vagyok.

most van egy nagyon rendes férfi. már nálam is, velem alszik. mondta h tud várni h felkédzülök a szexre stb.

csakhát ő férfi, nem hiszem h tudna várni stb. már egyszer- kétszer rám feküdt egy picit. szerintem sohase leszek felkészűlve a szeretkezésre.de gondolom szex nélkűl nem akar velem lenni.

ettől félek.

mit gondoltok erről?


2021. jan. 30. 22:09
1 2
 11/20 Noren1989 ***** válasza:
89%

Ne, ne legyél egyedül, csak jàtssz fair jàtékszabàlyokkal. Férfiban is van olyan, ak teljes mértékben elveti a szexet és nincs is igénye rà.


A megerőszakolàs neked opció?? 😔😕

2021. jan. 30. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
83%

"bár sztem ha valóban nem tud várni akkor inkább megerőszakol."

Úgy érzem sokkal mélyebben vannak nálad bajok, mint gondoltad. Aszexualítás csak egy tünete ennek...

2021. jan. 30. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
64%

Várj, eddig csak önkielégítettél, nem is próbáltad a szexet férfival?

Mert szerintem még az sem lehetetlen, hogy számodra is kellemes élmény volna, egy próbát mindenképpen megérne a dolog, ha úgymond nem az a rád mászós típus akkor még annyival is jobb a helyzet, hogy jó eséllyel lehetne vele egy kellemes lágy estét eltölteni, nem csak bele és tolni.

2021. jan. 30. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
72%

a fene tudja.

mert ha ez a pali ekkora retadált,hogy ott alszik a nőnél de nem dugja meg és még ezek után is talizna vele,akk lehet,hogy elég lesz neki,ha néha kivered neki vagy ilyesmi.


amúgy meg ne add fel szerintem.

ismerd meg a tested,fedezd fel,vagy legalább próbáld meg.

mert ha meg sem próbálod felfedezni megismerni önmagad,addig én nem jelenteném ki,hogy aszex vagy,csak butuska.

2021. jan. 31. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
79%
De azért csak érzel valamit nem?
2021. jan. 31. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
47%

"mert ha ez a pali ekkora retadált,hogy ott alszik a nőnél de nem dugja meg és még ezek után is talizna vele,akk lehet,hogy elég lesz neki,ha néha kivered neki vagy ilyesmi."


Furcsa egy feminácikkal teli oldalon egy ilyen válasz majdnem fullra föl van pontozva, amiben egy nőt tisztelő férfi, aki nem dugja meg a csajt első este az le van retardáltozva, néha meg tud lepni az oldal válaszoló/pontozó köre. 😂

2021. jan. 31. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
72%

azért van ez 16 mert vannak az elképelések a vágyak az álmok...és van a realitás.

a realitás meg az,ha 1 pasi átmegy 1 nőhöz és ott is alszik,akkor abból dugás lesz.

ez a normális.

ha pedig nem lesz,de mégis ott alszik,akkor mindkét fél vágni fogja,hogy itt vmi hiba van.

ehhez nem kell atomtudósnak lenni,csak átlag embernek.

ezért pontoztak fel,mert mindenki látja ezt.

2021. jan. 31. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat. mindenkinek igazs van.

hát sajnos nem volt semmi vágyam, semmi bizsgés és semmi úgymond bnvesedés.

massz irozzuk egymás hátát. simo gatjuk egymás arcát és haját. az arc simogatás esik a legjobban.

sokmindenről tudunk beszélgetni és nevetni. ezért is akarom megtartani mert vagy 13 éve vagy több ideje nem nevettem.

volt h a jobb csípőn úgy fájt h a fenekemre is átterjedt s hagytam h a fenekemet is masszírozza. jól esett h elpoénkodta h majd mit szólnak a többi haverjai ha elmondaná.

tán a melleimet is hagyom h masszírozza.

remélem h valami kialakúl.

én is tudom h ez azért sem lennebjó így, mert akkor inkább apás- lányos lenne a viszony vagy testvéries. ha ő normális s én nem, akkor abban ő szenvedne a legjobban.

2021. febr. 1. 03:45
 19/20 anonim ***** válasza:
66%

#16 Mert az oldal párkapcsolati kategóriájának válaszolói, tisztelet a kevés kivételnek, alapvetően sikertelenek a párkapcsolatokban, ezt kompenzálják itteni okoskodással. Az idejáró férfiak a netes incel közösséget, az ide járó nők meg a hárommázsás rózsaszín hajúakat jelentik.

Ezért van, hogy szerintük minden férfi megk@@r mindenkit, akit lát, (csak őket nem) és ezért pontozzák föl az összes ilyen sztereotípiát. lényegében önbeteljesítő jóslatokat írnak a gonosz nőkről és gonosz férfiakról.

ők a retardáltak, csak nem veszik észre.

2021. febr. 1. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:

[link]


ezekhez hasonló videókat nézetett meg velem. most már sokkal jobb. most már úgy érzem h jobban érdekel ez a dolog.

beszélgettünk is és az a legnagyobb baj h a szüleim túl korán váltak el és soha nem láttam őket ölelkezni, puszizkodni, csókolózni.

másokat sem nagyon, max a tényleges ribiket sulikból, akik még azt is élvezték, hogy a csávójuk tyukokkal, kecskékkel d@dostak néhány percel elöttük a szemük láttán.

én csak azt láttam h a csajok nemnormálisak. pasik úgymond nem mondtak s nem közelítettek így felém. én nem csalódtam a férfiakban ezek miatt. csak a lányok, csajos társaságok voltak túl perverzek s tán azt gondoltam h nekem is ilyennek kell lennem.

azt mondta a barátom h lehet h ráadásúl szociálizesebb fóbiám van. a rossz csajos példák miatt. de eszesebb voltam h sohase kapcsolódtam be hozzájuk.

pszichológust nem ajánlott, mert azok csak pénzre mennek. facebook csoportot ajánlott mert ismeri is azokat akik ott vannak.

szerintem most már jobb lesz. tényleg nagyon jól kifogtam ezt a rendes férfit. szerintem most már elég h csak vele beszélgetek. az is sokat nyugtatott h írtatok véleményeket. köszönöm mindenkinek.

2021. febr. 1. 16:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!