Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi baja lehet velem?

Figyelt kérdés

Alig negyed órája volt az alábbi.


Belekezdtünk egy röpke három órás filmbe kivetítve a TV-re. Nagyon lassan haladt a cselekmény, de érdekesnek érdekes volt. Elment a képminőség és megkértem,hogy nézze meg, mi lehet a gond. Amíg azzal szórakozott, hogy visszahozza a HQ minőséget, mondta, hogy kicsi az esély a szolgáltatónk miatt, elővettem a telefonom és elkezdtem nézni egy másik videót, ami alapvetően is érdekelt. Mindig nézünk valamit elalvás előtt.

Teljesen flegmán odavágja orbitálisan ocsmány hangnemben, hogy “na bazmeg látom, mennyire érdekel a film, ha kapásból már a szar telefonodhoz nyúlsz és videót nézel rajta”

Egyből letettem a telefont, és mondtam, hogy oké, leteszem, de engem érdekelt egy még és meg akartam nézni, kb három perces.


Nem is értettem. Én megkérdeztem, hogy mégis mi üthetett belé, hogy ilyen hangnemet ütött meg vagy mivel bántottam meg. És most én vagyok a rossz, mert én generálom csak a vitát, hogy próbáltam mondani a saját meglátásom és az én hibám, hogy kikértem ezt a hangnemet.


Passz, mi baja. Nem mond egy szót sem.


most komolyan én vagyok ennyire minden áron vitázós vagy sértődékeny?

Számtalan olyan alkalom volt, hogy beszéltem, telefonozott, videózott.

Filmeztünk, videózott. Ezt most baromira nem értem


2021. jan. 30. 22:48
 1/10 anonim ***** válasza:
88%
Te kérted meg, hogy javítson a képminőségen. Miattad cseszekedett vele. Te meg ránézésre nagyívben ejtettél az egészre.
2021. jan. 30. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
92%
Elég egyszerű pedig. Kényelembe helyezte magát, élvezte a filmet, amikor ezt a jó helyzetet meg kellett szakítsa. Megpróbálta megoldani a minőséget, de nem tudta, így tehetetlenségében ideges lett. Te meg elkezdtél nézni egy másik filmet, ami alapján ő tök fölöslegesen vacakol, próbálkozik. Szóval a viselkedésed által te lettél a már korábban kialakult frusztráció célpontja.
2021. jan. 30. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

#1 Oké, nyilván ha én kérem bele, nem fogok szrni az egészre, de ha nem tudja visszahozni, amit mondott is, automatikusan továbbmentem egy másikra

Egyébként nem lehetett visszahozni normálisra

2021. jan. 30. 22:57
 4/10 A kérdező kommentje:
* vesszőt a bele elé szántam
2021. jan. 30. 22:58
 5/10 A kérdező kommentje:

#2 Rendben, ezt is aláírom, persze, hogy felhúzta magát

Egy csepp olyan szándékom sem volt, hogy most én ezt ellene irányítsam, hogy nem érdekel

Én azt is megértettem, hogy rendes volt és vacakolt, erre továbbléptem

Viszont számtalan alkalom és példa volt fordított esetben

Igen, van, hogy engem is zavart, de akkor sem engedek meg ilyen stílust

Aktuálisan jót szerettem volna

2021. jan. 30. 23:00
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Volt egy közös programotok, hogy filmet néztek, erre amint lehetett te elővetted a telefonod, mintha tényleg nem érdekelt volna. Ez kb olyan mintba egy randin is fontosabb lenne a telód mint a pasid. Jobban jártál volna ha addig kimész pl csinálni valami kaját, akkor a pasid is úgy érezte volna, hogy fontos neked a közös programotok. Hidd el fordított esetben neked is ugyanilyen rosszul esett volna ez a viselkedés.
2021. jan. 30. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Hát.. értem, van mit csiszolni.

Hiába akartam jót, nem úgy sült el, én csináltam ezt, majd vontam kérdőre, ez igaz, de a hangnemmel nem értek egyet akkor sem.

Azóta mondta, hogy bocsánatot kér, csakhogy zárjuk rövidre, én is mondtam, hogy nem akartam vitát, aztán szó szót követve megkaptam, hogy ez miattam eszkalálódott, én ragoztam túl hangnembe és a kötőszavakba beleakadva. Értem, hogy más a nézőpontunk, de akkor sem kell kapásból bzmegezni és ez szerintem nem valami jó, hogy csípőből ez jön. A szeretlekre is csak annyit tudtam ezután mondani, hogy látom, hiába voltam én fordított esetben kiakadva ilyenkor, akkor sem beszéltem így...

Mindegy, két ember, két nézőpont, gyerekes szituáció, ebből meg lehet tanulnom nekem is

Köszi a válaszokat

2021. jan. 30. 23:23
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Lehet van ennek már előzménye, pl hogy elég gyakran nyomkodod a telefonod, amikor vele vagy és már ez egy utolsó csepp volt a pohárban neki, kirobbant belőle.

Amúgy ja, te ugráltatod a képminőség miatt, aztán képtelen vagy 10 percet várni, már is le kell kössön valami. eléggé bunkón jöhetett át.

2021. jan. 30. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Igen, jogos

Köszi

2021. jan. 30. 23:52
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Máskor mielőtt továbblépsz a dolgon -magadban-, ezt vele is közöld. Beszéld meg vele, hogy ok, köszi szépen, de akkor hagyjad ha nem megy. Ezzel te "hivatalosan" lezártad a dolgot, és ha ez után telózol, már nem szólhat.


#1

2021. jan. 30. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!