Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? Helyre jöhetnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Helyre jöhetnek még a dolgok párom, és köztem? Lehet még olyan minden, mint régen? Tanácsokat, építő jellegű kritikát várok! /Oltásokat nem kérek, tudom jól, hogy milyen ostoba voltam, hogy nem így kellett volna!/

Figyelt kérdés

Oly szépen indult minden ...

Páromnak én voltam a mindene, a tenyerén hordozott, azt mondta én adok értelmet az életének ...

Aztán ahogy telt - múlt az idő én "elővettem" a szokásos kötekedő viselkedésem, ami azt jelenti, hogy folyton elégedetlenkedtem, mindenbe a problémát láttam, állandóan baszogattam a párom, gyakran felhoztam az exeit ok nélkül, hogy azokkal biztos jobban érezte magát, miért volt velük annyi ideig, lotyó volt mind, stb ...

Illetve rendszeresen az is elhangzott tőlem, hogy szakitsunk, pedig nem is gondoltam komolyan, csak abban a pillanatban épp feszült voltam, nyűgös, és kimondtam mindig azt a dolgot ( szakítás), amit nem is gondoltam komolyan.

Ilyenkor kezdetben könyörgött a párom, hogy ne legyen vége, beszéljük meg (azt hitte komolyan mondom), ( ez is volt a szándékom, h a falat kaparja, és igen most már tudom, hogy ez egy nagyon durva érzelmi zsarolás ... ), majd mikor kiismert, mindig csak sóhajtott egyet, és kérte, hogy fejezzem be, mert eljön az az idő, amikor már annyira besokall, hogy nem fogja érdekelni, hogy nem gondolom komolyan, hanem azt fogja mondani, hogy : "Oké, legyen vége!", bármennyire is szeret, és bármennyire is rossz lesz neki utána ...

És most ott járunk, hogy nagyon elege lett, szakítani ugyan, nem szakított, de nem tudja mi lesz, hogy együtt maradunk e, vagy sem.

Kikönyörögtem egy utolsó esélyt,belement, de kíváncsi rá, hogy fogom e még emlegetni a fentebb említett dolgokat, hogy tudok e változni.

Tehát most már tőlem függ minden ...

Hív telón mindennap, vagy amikor lehetősége van rá, messengeren is ír, de nagyon rossz, hogy már látom rajta, hogy nem olyan lelkes, mint korábban volt ....

Kérdeztem tőle, hogy visszaállhat e még a rend, amire azt a választ kaptam, hogy: "Majd kiderül, attól függ tartom e magam az igértekhez!"


2021. jan. 31. 15:21
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
58%
Nem állhat vissza. Keress mást. Tegyél mást is boldogtalanná.
2021. jan. 31. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
18%
Hát a pasid se a legélesebb kés a fiókban...
2021. jan. 31. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Tudatos lelki zsarolás, ráadásul renszeresen... jó nagy görény vagy.

Változtass magadon, ha tudsz. Ahogy írod, csak tőled függ.

2021. jan. 31. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
90%
Úgyse sokáig tudsz magadon uralkodni. Reméljük, több esze van a másiknak.
2021. jan. 31. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
30%

Helyrehozható, ha megváltozol. Ez pedig hosszú-hosszú lesz, ha egyáltalán elkezded. Attól, hogy itt meggyónod, amit csináltál még nem változik semmi, tényleg változás kell.


Mi váltja ki belőled ezt a viselkedést? Milyen szükségleted teljesül azáltal, hogy érzelmileg zsarolod a partnered?

2021. jan. 31. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
74%
És hogy nem jutott hamarabb eszedbe, hogy pszichoterápiára menj? Eddig is tőled függött minden, az ilyen mérgező, játszmázós embereknek is csak a saját kezükben a saját sorsuk. Segítséget kérhettél volna, önismeretben fejlődhettél volna eddig is, de szerintem holnap sem fogod felvenni a telefont, hogy időpontot kérj egy terapeutához.
2021. jan. 31. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
88%
Mar hogy maradt-e meg rajta felulet, amibe nem rugtal bele? Esetleg. Es tobbszor is lehet szakitani.
2021. jan. 31. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
54%

Remélem, hamar kihajít, így is épp elég ostoba, hogy ennyit tűrt.


Te meg, mielőtt valaki mást tennél tönkre, húzzál el egy jó pszichológushoz, és szedd magad rendbe mindenhogyan.

Önbizalomhiányod az egekben, ráadásul tudatosan bántod meg a párodat újra meg újra. Szerencsétlen pasas, csak elszaladnak mellette a hónapok egy ilyen beteg ember miatt. :(

2021. jan. 31. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Allergias vagy a macskara, egeszsegugyileg, akkor ertheto. Ha nem, akkor a kerdes


Szereted annyira a párodat, hogy elviselj egy macskát?


Ha nem, akkor ennyit elég elmondani, ahogy írtad ez a kapcsolat még komolytalan és nem ér sokat. A macska itt a legkisebb probléma.

2021. febr. 2. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nem ide
2021. febr. 2. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!