Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? Helyre jöhetnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Helyre jöhetnek még a dolgok párom, és köztem? Lehet még olyan minden, mint régen? Tanácsokat, építő jellegű kritikát várok! /Oltásokat nem kérek, tudom jól, hogy milyen ostoba voltam, hogy nem így kellett volna!/

Figyelt kérdés

Oly szépen indult minden ...

Páromnak én voltam a mindene, a tenyerén hordozott, azt mondta én adok értelmet az életének ...

Aztán ahogy telt - múlt az idő én "elővettem" a szokásos kötekedő viselkedésem, ami azt jelenti, hogy folyton elégedetlenkedtem, mindenbe a problémát láttam, állandóan baszogattam a párom, gyakran felhoztam az exeit ok nélkül, hogy azokkal biztos jobban érezte magát, miért volt velük annyi ideig, lotyó volt mind, stb ...

Illetve rendszeresen az is elhangzott tőlem, hogy szakitsunk, pedig nem is gondoltam komolyan, csak abban a pillanatban épp feszült voltam, nyűgös, és kimondtam mindig azt a dolgot ( szakítás), amit nem is gondoltam komolyan.

Ilyenkor kezdetben könyörgött a párom, hogy ne legyen vége, beszéljük meg (azt hitte komolyan mondom), ( ez is volt a szándékom, h a falat kaparja, és igen most már tudom, hogy ez egy nagyon durva érzelmi zsarolás ... ), majd mikor kiismert, mindig csak sóhajtott egyet, és kérte, hogy fejezzem be, mert eljön az az idő, amikor már annyira besokall, hogy nem fogja érdekelni, hogy nem gondolom komolyan, hanem azt fogja mondani, hogy : "Oké, legyen vége!", bármennyire is szeret, és bármennyire is rossz lesz neki utána ...

És most ott járunk, hogy nagyon elege lett, szakítani ugyan, nem szakított, de nem tudja mi lesz, hogy együtt maradunk e, vagy sem.

Kikönyörögtem egy utolsó esélyt,belement, de kíváncsi rá, hogy fogom e még emlegetni a fentebb említett dolgokat, hogy tudok e változni.

Tehát most már tőlem függ minden ...

Hív telón mindennap, vagy amikor lehetősége van rá, messengeren is ír, de nagyon rossz, hogy már látom rajta, hogy nem olyan lelkes, mint korábban volt ....

Kérdeztem tőle, hogy visszaállhat e még a rend, amire azt a választ kaptam, hogy: "Majd kiderül, attól függ tartom e magam az igértekhez!"


2021. jan. 31. 15:21
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
36%
Most kajak le lettem pontozva, mert nem gyaláztam le a kérdezőt? Fura egy világ...
2021. febr. 2. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%

Ez már csak a pasidtól függ, hogy mennyire telt nála be a pohár.

Nem csodálkoznék, ha már lélekben elengedte volna ezt a kapcsolatot.

Neked meg azt javaslom, lépj a változás útjára már most.

Bár valszeg az lesz neked csak motiváló erő, ha szétmentek.

A következő kapcsolatban, ahol tiszta lapot kapsz, ne kövesd majd el ugyanezeket a hibákat.

Ez meg tanulópénznek jó lesz.

Ha mégis együtt maradtok, akkor meg tedd össze a két kezed. Inkább koncentrálj a szerethető tulajdonságaidra,abból adj többet.

Gondolom, valami ilyen csak van, ha még melletted van.

2021. febr. 2. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!