Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az jó, vagy rossz, ha nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az jó, vagy rossz, ha nem zavarnak azok a tulajdonságai, amiket utálok?

Figyelt kérdés

Tehát van 1 barátom egy hete, és azt mondják, hogy nagyon sok olyan tulajdonsága van, amitől én alapjáraton falra mászok. az, hogy nála ez most egyáltalán nem zavar (észre se veszem), ez azt jelenti, hogy ellensúlyozni tudja, és nagyon jó lesz együtt, vagy akkor ez csak egy fellángolás?

18/L


2010. aug. 16. 11:21
 1/9 anonim ***** válasza:

előb utóbb úgyis elkezd zavarni ha eddig is zavart téged.

1 hét nem sok idő ezalatt tényleg nem zavarhat, de egy hónap után már elképzelhető... persze lehet hogy tévedek

2010. aug. 16. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

lehet h akiktol hallotad csak irigyek ra es nah van h mondanak 1-2 humbuksagot. Na de nem ez a lenyeg

Persze h elotted vmivel normalisabban fog viselkedni mint masok elott en is olyan vagyok a baratnommel szepen banok meg minden de ha mas egy picit felhuz vagy hasonlok akkor en is tudok hulye lenni

2010. aug. 16. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
csak úgy találkoztak vele, hogy én is ott voltam...azt mondják, hogy a stílusa olyan, amit én nem bírok, meg is mondták, hogy pontosan kinek a stílusához hasonlít, és őt tényleg nem bírom, de bármennyire is figyelek, nekem ez nem tűnik fel...
2010. aug. 16. 11:28
 4/9 A kérdező kommentje:
ja, és nem féltékeny, aki mondta, mert eddig az összes barátomat nyugodtan kritizálta a legdurvább módokon, úgyhogy most is megmondaná...
2010. aug. 16. 11:28
 5/9 anonim ***** válasza:
ne foglalkozz vele,majd ha téged zavar,azt észreveszed!
2010. aug. 16. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ez azt jelenti, hogy szerelmes vagy, megváltozott a tűrőképességed a srác iránt. Nyugi, elmúlik.
2010. aug. 16. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
na együtt vagytok még?:D mi lett a kapcsolattal és a kédéssel?:D
2013. dec. 28. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Sztem addig ne is foglalkozz vele mig nem zavar majd miutan eszrevetedd
2013. dec. 28. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Neeem, 1 hónap után szakítottunk :D Gólyatáborban jöttünk össze és aztán kijózanodtunk :D
2013. dec. 29. 14:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!