Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csak nekem fáj, ha valakivel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak nekem fáj, ha valakivel nem szimpatizálok, és a párom nem látja a miértjét ergo nem ért meg, és nem tudunk erről beszélni?

Figyelt kérdés

Pl van egy kollégánk (egy munkahely),általában köszönni sem szokott csak ledobja az asztalomra a dolgokat. És elpanaszkodtam a páromnak, erre kb semmit nem tudott mondani. Azt se hogy én vagyok túl érzékeny vagy tényleg bunkóság..

Ez másoknál is így van? Ez a második komoly kapcsolatom, nem vagyok annyira tapasztalt, de lehet túl sokat várok. Csak tudni szeretném.


2021. febr. 3. 10:21
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Hú, hát szerintem ebből kár ügyet csinálni. :D Ez pont nem egy olyan téma, amiről nagyon beszélgetni kéne. :D


Gondolom ennél fontosabb dolgokról is kommunikáltok.

2021. febr. 3. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Akkor lehet én vagyok csak túl érzékeny. Ez nem jó :D
2021. febr. 3. 10:24
 3/15 anonim ***** válasza:
77%
Jaj ne csinálj bolhából elefántot, ha mindenen problémázol, sosem lesz igazán boldog kapcsolatod.
2021. febr. 3. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
68%
Szerintem túlreagálod, nem értem ezt a mimóza mentalitást. Oké,bunkó a kollégád, és? Most akkor azt egyből a párodnak is utálnia kell, szidnia, meg mittudomén? Nekiállsz piti dolgokról panaszkodni (mert már bocs, de ez tényleg piti dolog, na bumm, valaki bunkó, mekkora tragédia :D), ő meghallgat, mi mást akarsz még szerencsétlentől? Tiszta óvoda.
2021. febr. 3. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
És ha nekem ez fontos? Hogy arról is tudjunk beszélni ami nem feltétlen jó? Vagy inkább csak engedjem el?
2021. febr. 3. 10:37
 6/15 anonim ***** válasza:
57%
Ha már egy ilyen pici dolgon is rágódsz, hogy valaki bunkó módon nem köszön, akkor valami nem oké. Én is könnyen a szívemre veszek dolgokat, de ezt pont letojnám. :D
2021. febr. 3. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
27%

De mi a szentséges szar ennyire fontos azon, hogy rinyálhass a bunkó kollégádról? Miért nem olyan embereknek rinyálsz róla - pl. más kollégának - aki ismeri, hozzá is tud szólni, meg is tud érteni?

Fogalmazd már meg pontosan, hogy ilyen helyzetben mit kéne szerinted csinálnia a párodnak, mert komolyan érthetetlen, hogy mit vársz tőle. Be kéne csatlakoznia és szidnia veled együtt úgy, hogy nem is ismeri? Oda kéne mennie a munkahelyedre és megvernie? Vagy felnőtt nőként neki kéne állnia babusgatni tlged, hogy jaj szegényke hogyan fogod ezt túlélni? Az egyik opció abszurdabb mint a másik.

2021. febr. 3. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Biztos is, hogy nem oké :( de mit csinálhatnék? Tényleg nem tudom a megoldást.
2021. febr. 3. 10:42
 9/15 A kérdező kommentje:

Egy munkahelyen vagyunk.

Nekem mindegy mit mondd csak érdekelje, és ha máshogy látja mondja el. Vagy nevessük el vagy valami. De nekem is rossz hogy ilyenek rosszul esnek, higgyétek el én is érzem hogy nincs rendben. Csak kellene egy kis támogatás, nekem lehet ebben, nem másban.

2021. febr. 3. 10:45
 10/15 anonim ***** válasza:
50%
Mit csinálhatnál? Kipróbálhatnád mondjuk azt, hogy felnősz és hogy nem akadsz ki olyan piti szarokon, mint egy bunkó kolléga. Nem csak magaddal cseszel ki ezzel a túlérzékenységgel, de magaddal cseszel ki a legjobban. Tessék szépen vastagabb bőrt növeszteni, nehogy már a mentális gyengeség legyen a követendő példa meg a babusgatás tárgya.
2021. febr. 3. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!