Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tényleg kevesebb az esélye,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg kevesebb az esélye, hogy valaki "vállal" majd olyannal komoly kapcsolatot, akinek előtte még nem volt, ergo tapasztalatlan?

Figyelt kérdés
20-as éveiben járókra gondolok.
2013. dec. 27. 13:09
 1/7 anonim ***** válasza:
Igen, kevesebb az esély. De azért mert ez a tapasztalatlan egyén sokkal nagyobb eséllyel görcsös, tele félelemmel, és ez nem vonzó.
2013. dec. 27. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ja, és ha ezt kiküszöbölnék akkor az nyerő lenne.
2013. dec. 27. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem feltétlen majd kialakul, ez a két féltől függ ki mit akar.
2013. dec. 27. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Hát én most pont randizok valakivel, még nem volt előtte komoly kapcsolatom, de nem vagyok begörcsölve meg ilyesmi. Jókat viccelődünk, beszélgetünk. Nem igazán idegesítem magam, hogy emiatt elfogad-e vagy sem. Ha nem, akkor sajna ez van:) 23L
2013. dec. 27. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Az én férjem 20 éves volt (21-hez közel), amikor összejöttünk (én 24). Előttem nem volt kapcsolata, szóval tapasztalatlan volt. Ettől függetlenül nem volt egy anyámasszony katonája. Talpra esett volt, bátor:) Jókat beszélgettünk nevettünk, nem volt görcsös, meg semmi ilyesmi.


Annyi az egész, hogy mikor szexre került a sor, érezhető volt hogy izgul. De ez szerintem nem egy ritka dolog. És teljesen érthető.


Ettől függetlenül, csak vele éltem/élek át orgazmust, senki mással nem, akivel előtte voltam...hát ilyen is van:)


27/N

2013. dec. 29. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok.


Azt még hozzátenném, hogy volt 2 másik srác is előtte az életemben akik tapasztalatlanok voltak.


Nem akadályozott abban, hogy kapcsolatot kezdjek. Az egyikről kiderült hogy nem az akit én kerestem (bizonyos tulajdonságok), a másikkal meg 10 hónap után végleg tönkrement a dolog).


De egyik szakításnak sem volt köze ahhoz, hogy tapasztalatlanok voltak előttem.


Negatív dolognak számíthat ez a dolog, mert vannak egyének akik azt híresztelik, hogy egy tapasztalatlant tanítani kell...és hogy macera, meg nyűg bla bla...ami marhaság...ez általánosítás.

2013. dec. 29. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Példának szerintem jó leszek én. 21-éves vagyok eddigi kapcsolataim száma: 7. Az is többsége még suliban volt. Leghosszabb kapcsolatom 1 hét. És én csak komoly kapcsolatot vállalnék.
2014. jan. 3. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!