Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 1 éve vagyok együtt a barátomm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

1 éve vagyok együtt a barátommal. Kb 2 hónapja van az hogy hétkoznap is eljár iszogatni barátaival. Ez engem zavar. Bovebben lent! Tanács?

Figyelt kérdés

hazaér a melobol és felhiv,beszélünk h mi ujság stb és mondja hogy elmegy XYhoz, majd jon 9 felé.

Persze nem mondok rá semmit,de már kezd zavarni.

meg az is hogy egyre tobbet füvezik,már nincs is olyan nap h ne szivna el egy cigit.Régebben hetente egyet ha elszivott.Kezd már egy kicsit sok lenni a dolog.mondtam neki hogy zavar,de azt mondta hogy ennyi jár neki melo után!volt már rá példa h hajnal 3 kor felhivott tok részegen meg hasonlók!

Én sem járok el sehova hétkoznap akkor o se mennyen.Azért mert o fiu vagy mért??

mikor mondtam neki akkor is elkezdett durcogni.

félek hogy ez miatt elveszitem!mit csináljak???


2010. aug. 16. 12:27
 1/6 anonim ***** válasza:
ez elég szomorú, hogy füvezik, és részegen (ami szerintem megalázó) felhív Téged. Mennyi idősek vagytok?
2010. aug. 16. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

22 éves lány

23 éves fiu

2010. aug. 16. 12:32
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha félsz, hogy elveszíted, akkor türd el amit csinál! Én úgy vettem ki a szavaidból, hogy ez a Legényke hamarabb megy el a haverokkal füvezni, mint Hozzád, az Édes kis Szerelmecskéjéhez! Szóval ez nálam már "válóok". De ha Te ezzel együtt is ugyanúgy szereted, és meg tudod neki bocsájtani, akkor viseld el. Tudod ezzel az a baj, hogy nem igen fog leszokni erről, szóval ezt megbeszélni sem nagyon tudod vele, mert ragaszkodni fog a meló utáni szabadságához. Valami nekem itt bűzlik, de nem akarok vészjósló madárkodni
2010. aug. 16. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
12:33 szerintem igaza van! első voltam! Elég idősek vagytok ahhoz, hogy eldöntsétek mi kell nektek... szerintem teljesen más világ vagytok. Te szerintem egy nyugisabb, Téged szeretgetőbb pasira vágysz, akkor tuti nem nála kapod eztmeg... :(
2010. aug. 16. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Gondolkodtam rajta hogy lehet hogy megcsal,de sztem azt észrevenném vagy már kezd unni?

kb hétkoznap 2 szer megy el vmelyk haverjához.

Nem tudom mit csináljak,de eleinte nem zavart,de most már igen.

2010. aug. 16. 12:36
 6/6 anonim ***** válasza:
Lehet bunkóság, lehet nem; De Én nem nagyon szeretem Párom elengedni másokhoz. Amikor eljárt, nem volt normális. Mindig voltak fura dolgai, és alig foglalkozott Velem. És közöltem vele vagy a hülye meleg haverjával van, vagy Velem. Most pár haverja van, és keveset van velük, különben nagyon megváltozna. Hiszékeny, naív, elfogult. Nem szeretnék neki rosszat, de tényleg befolyásoltság alatt volt amikor nagyon haverkodott másokkal. Egészen más egy pasi, ha legtöbb idejét Veled tölti, és nem a haverjaival, akiktől nem feltétlen csak okos dolgokat tanul... Most már megnyugodtam, mert rádöbbentettem, hogy akiket haverjának/barátjának hitt azok féltékenyek voltak Rám, mert én többet jelentek Neki... MÉG JÓ!!!! Most ott tartunk, hogy összeköltözünk, és közös jövőnket építgetjük. Remélem Neked is szerencséd lesz!
2010. aug. 16. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!