Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párom meglepett egy kutyával...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom meglepett egy kutyával Valentin napra. Nem érti, miért akadtam ki teljesen. Válságban a kapcsolatunk. Ő elviharzott, én pedig a kutyát pesztrálom, mert még kölyök. A helyemben mit tennétek a válságban lévő kapcsolattal, és mit a kutyával? N

Figyelt kérdés
Mérgedrága kutya.
2021. febr. 4. 17:22
A kérdező szavazást indított:
Tegyem ki a szűrét mindkettőnek
Szakítsak, de a kutyát tartsam meg most már
A kutya menjen oda, ajonnan jött, a párommal pedig üljünk le beszélni, hátha megoldjuk a válságot
Tartsam meg a kutyát és a kapcsolatot is
56 szavazat
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
93%
Én a helyedben leülnék a párommal és megbeszélném vele, hogy nem szeretném a kutyát, és együtt keressünk neki egy jó, biztonságos helyet, nyilván nagyon odafigyelve arra, hogy tényleg normális helyre kerüljön. A kutya nem tehet semmiről.
2021. febr. 4. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
66%

Sokak úgy viselkednek ilyenkor, hogy minden, amit a pár ad, azt hozzá is ragasztja; azaz, amíg van a pár, vagy a "jószág" is, ha már nincs, az sincs. Döntsd el, beazonosítod a kutyát a kapcsolatoddal, vagy hajlandó vagy a kutyát önmagáért szeretni.


Kicsit más a helyzetem, de nálam:


Édesanyám kapott egy macskát, és én édesanyámmal éltem, egész haláláig, s utána apumhoz jöttem, majd ő is meghalt. Valahol a macskát én is hozzájuk köthetném így, és kidobhattam volna, mondván, csak keserű emlék... De nem tettem, itt van mellettem, s azokat az emlékeket hozom vissza, amiket úgy idéz fel a négylábú, hogy az nosztalgikus.


Nem mondhatom meg, miképp dönts, de elemezd magadban a helyzeted, hogy a 2-t együtt, vagy egymástól elkülönülve akarod kezelni.

2021. febr. 4. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Állatot ajándékozni borzasztó nagy felelőtlenség... Még ha kettőtöknek is vette, ez megbeszélés tárgya. Főleg, hogy válságban a kapcsolatotok.

Én is gyakran ábrándoztam egy kiscicáról a házhoz az exemmel, de belegondoltam hogy még egy macskát se mernék vele vállalni. Végül szétmentünk. De ha kaptam volna egy cicát tőle, én megtartottam volna magamnak. Te tudod, be tudod-e vállalni a kiskutyát. Ha nem, keress neki egy felelős gazdit. Ennyi.

2021. febr. 4. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem iszonyat bunkóság állatot adni meglepetésként. Az nem olyan, mint egy virág, ami legrosszabb esetben elszárad, hanem akár egy évtizedig gondozni kell. Etetni, sétáltatni, foglalkozni vele, orvoshoz vinni, kiganézni, stb. Egy állat nagyon sokat tud adni, de mindenkinek magának kell eldöntenie, hogy akarja-e ezeket vállalni és nem pedig másnak kész helyzet elé állítania. Én a helyedben megköszönném a kedvességét és közölném, hogy sajnos most nem fér bele az életedbe, de ő nyugodtan megtarthatja, gondozhatja, te meg majd néha megdögönyözöd.
2021. febr. 4. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Az állat sok felelősséggel jár, főleg a kutya, akivel naponta többször mehetsz sétálni. Ez nem olyan dolog, amit a pár egy tagja eldönthet.

Ha te nem akarsz kutyát, akkor vigye vissza oda, ahonnan hozta, aztán beszéljétek meg, hogy ez így nem korrekt.

2021. febr. 4. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
81%

A kutyának azonnal keresnék JÓ gazdit, és a páromnak mosnám a fejét hogy gondot csinált nekem, mégis hogy képzelte?

És adnék neki én is valamit az hétszentség. Ehhez kreativkodnom kellene mondjuk. De lenne benne nagy nagy poén az biztos. Talan vinnék neki egy kismalacot vagy egereket pókot talán..

2021. febr. 4. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Noren1989 ***** válasza:
28%
#3assal teljes mértékben egyetértek.
2021. febr. 4. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

A "párom" menne, a kutyát megtartanám, legalább lekötné a szakítás után a figyelmem.

Nagy felelősség igen, viszont én alapjáraton is szeretnék kutyát és vállalnám, ami ezzel jár. A lakás nem túl alkalmas egy kutyának, csak emiatt nincs kutyám, egyébként régebben volt.

Szóval én nálam a pasi repülne, kutyus maradna. :)

De ha nem tudsz róla gondoskodni, akkor keresni kell neki szerető gazdikat, mielőtt hozzád nőne nagyon.

2021. febr. 4. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Jó nagy bunkó a párod, ha nem épp az exed már.


Nem tudom, mire jó ez a Valentin izé, de biztosan nem válságban lévő kapcsolatra hitelesített.

Amúgy majd két két múlva lesz.


A kiskutya még egy élőlény, nem játék.


S nem ajándékot kell hozni ilyenkor (gonolom ő a hunyó valamiért), hanem beszélgetni.

Odacsap egy kiskutyát és elrohant?


Hatódj még, vagy mi?


A párodat rúgd ki, páros lábbal, a kutyust helyezd el valami gondoskodó családhoz.

2021. febr. 4. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
0%

Én most nem értem. Eleve válsagban volt a kalcsolatotok, és így kaptál kutyust. (Bár én is azta kaptam volna karira....erre mit kaptam? A legujjabb ájfoooont. Hurrá. Egy kutyanak annyival jovvan orultem volna) -

Vagy azért van válságban a kapcsolatotok, mert kaptál egy kutyust, es nem akartad?

2021. febr. 5. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!