Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom meleg ?

Figyelt kérdés

Többször hallottam már ismerősöktől, barátoktól hogy azthitték egy ideig róla hogy meleg. Egy csaj el is terjesztette róla hogy az. Először bevallom én is azthittem, hogy meleg. Vannak lányosabb kézmozdulatai, keresztberakja a lábát ülésnél, hangja is “lányosabb”. Volt, hogy feketére festette a körmét. Igényes, ad magára mindig. Ami a legdurvább hogy most találtam egy nagyon régi képet amin egy sráccal csókolózik. VISZONT: mindig szexelni akar velem, nagyon jó az ágyban, több barátnője volt és hosszú kapcsolatai, csajozós is volt, tudom hogy írogatott lányoknak.


Kicsit zavar a dolog. Nem merem elmondani, hogy láttam a fotót és büntudatom van, hogy ezt gondolom róla.



2021. febr. 6. 01:48
1 2
 1/20 A kérdező kommentje:
Arra gondolok csak valami hülyülés lehetett vagy valami “felelsz vagy mersz” és úgy született a kép.
2021. febr. 6. 01:49
 2/20 anonim ***** válasza:
94%
Ebből egyetlen dolog, ami árulkodik a nemi orientációjáról, a smárolás. De akkor is max bi lehet.
2021. febr. 6. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
96%
Szerintem is maximum biszexuális, és esetleg hajlama van rá. De minket hiába kérdezel, nem tudjuk róla megmondani az igazat, amíg meg nem kérdezed tőle.
2021. febr. 6. 05:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
78%
lássuk be ilyet egy hetero nem csinál..
2021. febr. 6. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
86%

Hogyan lehet valaki meleg, ha nőkkel szexel?

Homoszexuális, azaz csak saját neméhez vonzódik szexuálisan, nem állna fel neki amikor szexeltek!


Barátod maximum biszexuális, jelenleg viszont veled van. Ha ezt nem tudod elfogadni, kalap kabát...

2021. febr. 6. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem max bi lehet, de ha meleg lenne, nem akarna folyton veled szexelni.
2021. febr. 6. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
91%
Most amúgy mi a kérdés, meleg hogy lenne már? Bár az "Az XY biztos bzi" kategóriába elég könnyű bekerülni, - pl. keresztbe rakod a lábad, vagy egy lányt kikosarazol-, de aki férfi létére nővel szerelmeskedik, az 100% nem meleg!
2021. febr. 6. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
79%
mielott lepontoztok, kimaradt nektek a srac smarolt egy masik pasival? vagy mi.. am mivel dug csajokkal is ezer biszexualis neki mindegy fiu vagy lany XD
2021. febr. 6. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
19%
Akkor üdv a klubban. az én páromról szintén kiderült hogy: feketére festette a körmét, volt már rajta női ruha, +fekete szemfesték. de azt mondja nem meleg.. szerintem egy hetero ilyet nem csinál
2021. febr. 6. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
82%

"Vannak lányosabb kézmozdulatai, keresztberakja a lábát ülésnél, hangja is “lányosabb”. Volt, hogy feketére festette a körmét"


Egyszerűen nem tudom feldolgozni,hogy még mindig vannak annyira buta emberek akik azt hiszik,hogy ezek a melegség jelei.Ez szörnyű,de komolyan.Ha egy férfi rózsaszín pólót vesz fel akkor tuti meleg,na ez az a szint.Nem édesem,nem.

Akkor meleg ha feláll a farka férfiakra,vágyik férfiakra,szexel férfiakkal,de ha közben rád is feláll akkor meg nem meleg hanem biszexuális.

De ezeket a hülyeségeket elkéne felejteni,hogy külső dolgokból aggatunk rá emberekre ilyeneket és közben lehet,hogy full heteró.Nem szabad butának lenni mert árt a többi embernek a környezetedben.

2021. febr. 6. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!