Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Meleg vagyok és a barátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meleg vagyok és a barátom biszex. Valaki tud segiteni?

Figyelt kérdés
Lassan 1 éve együtt vagyunk és volt egy kis vitánk de ez nem lényeg.1 hétog nem beszéltünk. Arrol van szó hogy ő biszexuális és lány hiánya van... (Mindent megbeszélünk) és félek hogy ez rosszul fog végződni... Ő 18 én 16

#szeretet ##nemtudomnelkuleelkepzelniazeletem
2018. okt. 21. 12:51
 1/7 anonim ***** válasza:
Mit szólnál egy nyílt kapcsolathoz? Talán az megoldaná.
2018. okt. 21. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem szeretné a nyilvánosságra adni :/
2018. okt. 21. 13:03
 3/7 anonim ***** válasza:
Tini kategória.
2018. okt. 21. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Add meg neki amit hiányol:pina
2018. okt. 21. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Mi köze a nyilvanossaghoz a nyílt kapcsolatnak?
2018. okt. 21. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Mit takar a nyilt kapcsolat?
2018. okt. 21. 15:57
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Másokkal is randizhattok, szexelhettek ugyanakkor egy pár vagytok.

Szerintem nálatok csak ez lehet a megoldás hisz a párodnak olyan dolog kell amit te nem tudsz megadni. Ideig óráig bírja nélküle, de előbb utóbb úgyis vagy félrelép vagy ott is hagy ha nem kapja meg.. Pont ezért rizikós és szokták mondani a melegek, hogy a biszexek csak szexre jók.

2018. okt. 21. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!