Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elvesztem a maradék önbizalmam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elvesztem a maradék önbizalmam is a párom mellett. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

2021. febr. 7. 00:53
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/163 anonim ***** válasza:
96%
? Mesélj.
2021. febr. 7. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/163 A kérdező kommentje:
Nem igazán látom páromon, hogy szerelmes lenne, vagy szeretne...vagy bármi.
2021. febr. 7. 01:04
 3/163 anonim ***** válasza:
95%

Ajajj, és az elején?! Nem az a gond, ha most nem látod, hanem ha az elején láttad, és mára kiábrándult belőled. Ha alapból megalkuvással jöttetek össze, akkor ideje lépni. Ha valamiért kiábrándult belőled, ideje megbeszélni, és tenni érte ésszerű kereteken belül.


Bocsi, kívülről könnyű "okosnak" lenni... xD

2021. febr. 7. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/163 A kérdező kommentje:
Az első 3 hónap szinte tökéletesen működött köztünk, amíg meg nem láttam mit beszélget más lányokkal.
2021. febr. 7. 01:13
 5/163 A kérdező kommentje:
Utána folyamatosan jöttek hasonló dolgok, aztán abbamaradtak. Én elkezdtem 100%-osan bízni benne aztán jött az hogy csinált egy álfacebookot, ami majdnem 3 hónapig működött neki, amíg le nem buktatta magát...és azóta semmi reményem nincs.
2021. febr. 7. 01:18
 6/163 anonim ***** válasza:
83%

Mi a fészkes fenéért vagy vele?

Ja, tudom, mert jól néz ki, meg nagy a farka, és amikor nem más nőre veri a lompost, akkor egyébként aaaannyira szeret, és nála jobbat soha nem találnál...

2021. febr. 7. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/163 anonim ***** válasza:
98%
Mit tegyel? Szakits. Ez nem egy egezseges parkapcsolat, te is tudod. Kesobb csak meg rosszabb lesz, lepj meg most.
2021. febr. 7. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/163 anonim ***** válasza:
86%
#6 Milyen igaz,ismerek ilyen nőt akinek ilyen kapcsolata van, sőt már gyerek is, nagyon sajnálom én hiába szóltam hogy nem lehet egy férfit sem 100%-os an megváltoztatni,de ő még mindig a csodát várja.
2021. febr. 7. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/163 A kérdező kommentje:
Én nem akarok megváltoztatni, csak legalább a lányokat zárja ki az életéből olyan szinten, hogy az egy kapcsolatba beleférjen.
2021. febr. 7. 01:51
 10/163 A kérdező kommentje:
Meg igazából már kiábrándultam belőle olyan szinten, hogy tudjak szakítani, csak akárhányszor próbáltam sosem jött össze. (egyszer este elmúlt 8 óra, szóval kénytelen voltam nála maradni, másodszor pedig elkezdett kiabálni meg vergődni, mert ő úgy adta elő hogy az álfacebookra is más vette rá és miattuk kiabált...aztán hazavitt hozzájuk ott meg az anyja beleszólt az egészbe úgy, hogy semmi szavam nem maradt a végére.)
2021. febr. 7. 01:54
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!