Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kezd ki hülni a feleségemel a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kezd ki hülni a feleségemel a kapcsolatom.Mit lehetne tenni a megmentéséért ?eEgyáltalán érdemes lenne ?

Figyelt kérdés

Az elején szokásosan minden rendben ment, ami volt megtörtént köztünk az viszont elmúlt annyira hogy már a szexet sem kivánja velem(ami azért egy kapcsolatban elég kiakasztó tud lenni de nem ez jelenti a végét.) szinte látom rajta hogy nem vagyok neki elég. Érdemes tovább harcolni egy olyan nő ért aki már nem kiván nem akkar tőllem tulajdonképpen semmit mert az idő elteltével rám unt de nem lépett tovább más férfi felé ?!

(Én még valamiért mindig szeretem de azt érzem hogy már nem tudok melette boldog lenni hoszabb távon mivel látom rajta hogy mintha két idegen lennénk egymás felé.

Ha igen érdemes harcolni akkor hogyan adjak erőt a kapcsolatnak hogyan ébreszem fell a régi vágyakat a feleségemben mint férfi ? Hogyan tehetném őt ujra boldoggá ?

Ha viszont nem ... Akkor hogyan lépjek tovább a saját páromon akivel rengeteget megéltünk ketten mégis csak nekem maradt meg ez a pár év ???



Ha valaki hasonlóba volt már az hogyan döntött ?

Esegtleg szerette már valaki annyira a másik félt a kapcsolatban hogy ell engedte hagy legyen mással élete boldogsága mivel éppen az adott fél nrm tudta megadni a párjának azt amire vágyik ?


A válaszokat előre is közsönöm !


2021. febr. 8. 12:09
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az a kérdésem, hogy ő mit válaszolt azokra amiket itt leirtál :)
2021. febr. 8. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
A feleséged akar ezzel az egésszel kezdeni bármit is? Még úgy is kegyetlen nagy munka és közel sem biztos a siker, ha mindketten beleadtok apait-anyait. Ha őt nem érdekli az egész és jól elvan így, akkor te fejen is állhatsz, nem lesz változás. El kell döntened, hogy mit szeretnél.
2021. febr. 8. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
0%

Szia, te írtad ki tegnap, hogy két fiatalabb sráccal is megcsalt?

Mert akkor újra megteszi. Lehet én vagyok borúlátó.

De majd valami okosabb leírja, hogy párterápiaa, stb.

Feleséged mennyire nyitott a dolgokra, ő változtatna? Mert ahogy olvasom, ő már továbblépett fejben, csak kényelmes neki a langyos víz.

Sajnálom.

2021. febr. 8. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
0%

3asvagyok

Engem csak rövidebb kapcsolatban csaltak meg, én is próbáltam harcolni érte. De újra megtette, szakítás lett a vége.

2021. febr. 8. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Hát nem tudom, de ha szereted, akkor megéri harcolni a végsőkig. Kedvességgel, programokkal és sok mindennel.

Pl gondolkodtál, hogy változtatsz magadon?

2021. febr. 8. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Igen közölte hogy nem akkar semmit töllem. Szó szerint lerita hogy " Neki igy a jó egyenlőre egyedül. Szeretni szerett de már az is elmúlt nincs mit tenni.
2021. febr. 8. 13:28
 7/11 A kérdező kommentje:
Szeretem igen de ez már újra próbáltuk kb 3.alkamlommal és nem ment. Szóval akkor tovább lépett ?
2021. febr. 8. 13:30
 8/11 anonim ***** válasza:
Igen. Szerintem neked is ezt kellene. Sajnálom.
2021. febr. 8. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ha mindkét fél megakarja menteni, akkor párterápia, új élmények és teljes fókusz a célra. Ha már csak te vagy ebben benne, akkor sajnos semmi értelme. El kell engedni.
2021. febr. 8. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

És hogyan engedjem ell ?

Bármit tennék hiányzik az életemből. Jól tudom hogy már nem találok ugyan olyat mint ő !

2021. febr. 8. 18:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!