Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek, ha a párom egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha a párom egy hisztis p#cs?

Figyelt kérdés
Ő 37 F, én 24 L

2021. febr. 8. 14:11
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
89%
Egy picit bővebben is leírhatnád, hogy mi a probléma...
2021. febr. 8. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
92%
Hisztizz te is. Kicsit konkrétabban hogy mi a probléma.
2021. febr. 8. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
91%
Komolyan ennyiből úgy érzed, segíteni tudunk?
2021. febr. 8. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
89%
Jó ötlet egy hisztiző kérdésben a másik fél hisztizéséről hisztizni? Nem érzed a helyzet komikus voltát?
2021. febr. 8. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
77%
Annyira bírom a gyakorikéréseket, ahol az emberek ahelyett hogy megbeszélnék a saját párjukal mi a gond, inkább idejönnek hisztizni.
2021. febr. 8. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Egyik percben még minden jó, normális, másikban képes felháborodni, vérig sértődni apróságokon....akár napokra. Miközben ő sokszor csinált durva dolgokat, de kitartottam mellette....(a legdurvább talán az volt, amikor felvett a tudtom nélkül egy hitelt 6 évre, majd hónapokig azt hazudta, hogy megtakarított pénze volt és abból vette a dolgokat amiket vett....én meg naiv voltam és elhittem, amíg veletlenül meg nem láttam valami hitelkimutatást vagy ilyesmit...akkor bevallotta.. Alkoholproblémái is voltak, azt letette, 2 hónapja egy kortyot se ivott, de előtte családi összejövetelek során minden egyes alkalommal részegre itta magát, amiből nagyon elegem volt...nem lett agresszív, vagy ilyesmi, csak nagyon, nagyon fárasztó...) Ha rájön a hiszti és bekattan, a téma az, hogy én nem törődök vele, ami nem igaz. Törődök vele, sose színleltem a kapcsolatunk alatt, még ha nem is mondom minden nap 100x hogy szeretem, de a magam módján teljesen mellette álltam mindig. Most konkrétan azon sértődött meg, mert tegnap miután lefeküdt aludni, ő "egész este várta, hogy becsukjam a szobaajtót", mert fázott, de csak akkor csuktam be, amikor kialudt a tűz és így nem volt semmi értelme begyújtanunk a kandallóba. Meg előtte este mondtam neki, hogy olvasni szeretném a könyvem és nehezményezte, hogy szabadnapján nem teszek semmit, hogy együtt legyünk, együtt csináljunk valamit........(közben tegnap egész délelőtt meg kora délután együtt voltunk, kirándultunk a sógoromékkal barátom születésnapja alkalmából.) Nezhetett volna tegnap este filmet vagy amit akar, amíg én olvasok, csendben, egymás mellett, mint előtte annyi alkalommal, amikor nem volt baj.... Most flegmán, leszarom módon elment dolgozni busszal, munkaideje előtt kb 3 órával és azzal próbált hatni rám, hogy mkst el fogja költeni az összes fizetését, vesz magának méregdrága cipőt, meg stb., mert hogy eddig mindig annak kellett lennie, amit én akartam, és ezután majd mindenki maga gondoskodik a saját szórakozásáról...... Nem tudom, kellőképpen illusztráltam-e a helyzetet, kb ilyen és ehhez hasonló esetekről van szó. Én ezt egyszerűen időszakos hisztinek tartom, amiből marhára elegem van, mert nem óvónő vagyok, hogy egy óvodást pesztráljak...
2021. febr. 8. 14:35
 7/20 anonim ***** válasza:
80%

6.


Ezt már kérdezted egyszer. A válasz ugyanaz - ez az ember vélhetően egy pszichopata, te pedig a készséges áldozat.

2021. febr. 8. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
32%
Zsák a foltját.
2021. febr. 8. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
A gyakori kérdéseken annyi a bunkó érzéketlen tahó :)
2021. febr. 8. 14:40
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
De te mégis itt teszel fel kérdést, ahol "annyi a bunkó" - értelmes, logikus lépés!
2021. febr. 8. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!