Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol van az a határvonal, amikor ha valamin kiakadsz te vagy a hisztis, de ha elnézed a dolgot, akkor hülyét csinálnak belőled?

Figyelt kérdés
Mondok példát, nem tudom mennyire volt érthető a kérdés. Mondjuk meg van beszélve egy időpont, amikor minden nap taliztok (egy munkahely), és ő egyik nap nem jön, utólag mondja, hogy belemerült a munkába és nem vette észre hogy mennyi az idő. Vagy 10 taliból (munkahelyen kívül) 4et mindig lemond valamiért, pl mert előző este egy haverjával sokat ittak, és emiatt ottaludt a haver, nem tud jönni. Tudom, hogy nehéz kérdés, nem lehet egy konkrét választ adni, de kb hol van a határ, amikor még jófejnek kell lennem és elintézni az ilyesmit egy oké - val, és hol van az a pont, amikor már hülye vagyok, ha mindent elnézek..?
2020. nov. 12. 15:27
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
De mondjuk ezeken amiket leírtam, ti még túllépnétek, vagy ez már túl sok lenne? Mintha hülyítene..
2020. nov. 12. 15:29
 2/12 anonim ***** válasza:
95%

" Vagy 10 taliból (munkahelyen kívül) 4et mindig lemond valamiért,"


Ez már bőven túl van a határon.

2020. nov. 12. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
92%
Keleti szélesség 54 foknál azt hiszem.
2020. nov. 12. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
95%
Ez veszett ügy. 10/4 megalàzò aràny
2020. nov. 12. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen mindegy, hogy másnak hol van ez a határ. Van aki az első után úgy érezné, hogy ez nem fér bele, van akinek 100x is simán belefér.


Viszont a jelek szerint nálad túl van ezen a határon. Ennyi!

2020. nov. 12. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Igen, tudom, csak olyan nehéz.. Nem akarom elküldeni, viszont igen, ez sok nekem.. Nem tudom..
2020. nov. 12. 15:45
 7/12 A kérdező kommentje:
Csak azért érdekel másnak sok lenne e ez, hogy tudjak viszonyítani mennyire vagyok hülyének nézve..
2020. nov. 12. 15:48
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

"Csak azért érdekel másnak sok lenne e ez, hogy tudjak viszonyítani mennyire vagyok hülyének nézve.."


Ez a Te életed! Figyelj, ha mi azt mondjuk, hogy 100 alatt ez nem ciki, akkor még 1.5 évig mellette maradsz, amíg el nem éri a 100-at?


Azt kellene végre megérteni, hogy ezek a határok mindenkinek saját magához képest léteznek csak. Felnőtt nőként ne mások határvonalaihoz tartsd magad, mert marha boldogtalan életed lesz közben.

2020. nov. 12. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
70%

Ez sok. Ne foglalkozz vele. Jobbat érdemelsz. Egyszer te is játszd el vele ugyanezt. Nézd meg, hogy miként reagál.

Én: 1::ha tetszel, minden megbeszélt randin ott lennék. Sőt.

2:: 1 perc késést sem tolerálok. Ha 10 kor van találkozó, akkor engem már 10:01 kor nem találsz ott.

2020. nov. 12. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Hűha 9es te nagyon szigorú vagy:) mondjuk belegondolva én is ilyen vagyok.. Épp ezért nehéz ezt elviselni, amit ő csinál.. Valamint épp ezért merül fel bennem, hogy lehet, hogy csak nekem sok ez, és ez még normális, én nem vagyok a normális..? Valamint beleszerettem, és ezért nem látok tisztán teljesen.. Sajnos.. Mert úgy érzem nem kölcsönös.
2020. nov. 12. 17:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!