Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most merjek kezdeményezni?

Figyelt kérdés

szombaton bulizni voltam bnőimmel,és táncoltam egy sráccal aki mindegyikünknek tetszett.Nagyon tetszik viszont bnőim már mondták h nagyon féltékenyek voltak amikor velem táncolt.és nem szeretnék velük emiatt összeveszni..ugyhogy most nem tudom merjek-e kezdeményezni.

légyszi normális válaszokat irjatok..köszi 17/L


2010. aug. 16. 17:00
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha bejön neked,és te is neki, akkor ne foglalkozz a barátnőiddel. Féltékenyek rád, ennyi. És ha nem értik meg,hogy te jössz be a pasinak,akkor nem is igazi barátok.
2010. aug. 16. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
rólad van szó, nem? hát ha igazi barátnők akkor örülni fognak h összejösz vele, ha nem akkor csak ribancok, és tök 8 mert ha te elcseszed az alkalmat akkor az egyik biztos kapni fog a lehetőségen. túlélés. :DDD
2010. aug. 16. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Persze,kezdeményezz!Barátnőiddel ne foglalkozz,legalábbis azzal ne hogy féltékenykednek.Nekem is volt 1barátom aki odavolt 1csajért,a csajnak meg én jöttem be,és nagyon rossz volt a tudat,hogy barátom féltékeny,de utána lesz@rtam,összejöttem a csajjal.Barátom is megértette,megfogják érteni nálad is.Ha nem akkor meg szerzel új barátnőket!Ennyi!.:-)
2010. aug. 16. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!