Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerelmes vagyok 1 fiúba, ő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok 1 fiúba, ő 18 éves, én pedig 15. Merjek kezdeményezni? Vagy várjak. (mert akkor nem hinném, hogy lenne valami)?

Figyelt kérdés
Ő régebben szeretett volna velem járni. De én akkor még nem fogtam fel.Azóta nem is láttuk egymást. (kb. másfél éve) de az utóbbi időkben véletlen összefutottunk egy párszor. Nem tudom lehetne e ebből valami? (Van 1 közös haverunk.. akinek elmondtam, és mindig azt mondja h menjek oda hozzá, és smároljam le.. de én nem merem megtenni az első lépést)
2011. máj. 22. 15:00
 1/4 anonim ***** válasza:
75%
Menj oda és smárold le, bár egy ilyen bal****al én nem járnék. 18 éves legyen már tökös főleg ha te 15 vagy...
2011. máj. 22. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
szerintem merj kezdeményezni... mit veszithetsz?M?? maximum azt mondja hogy nem akarja... de legalább megprobáltad... viszont ha nem probáltad meg nap mint nap azon fogsz idegeskedni h "mi lett volna ha megprobálom, talán hagyta volna ....." nincs mit veszitened :)
2011. máj. 22. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Azért az a lesmárolás, az durva lenne. Kérd meg a közös havert, hogy hozzon össze titeket. Ott pedig ne titkold az érzéseidet.
2011. máj. 22. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm:) ...
2011. máj. 23. 20:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!