Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Vajon jól érzékelem a jeleket?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon jól érzékelem a jeleket?

Figyelt kérdés

Sziasztok,


Nemrég megismerkedtem valakivel, felnőttek vagyunk 34/37.

Pár hétig, pár hónapig nagyon jól ment a dolog, egymásnál alvások, együtt töltött hétvégék, minden klappolt.

Ismerkedés elejére jellemző vicces helyzetek, minden megvolt.


Egy idő után viszont azt vettem észre, hogy mintha megijedt volna attól, hogy ebből komolyabb kapcsolat lesz és elkezdett, kevesebb időt tölteni velem, több időt a barátaival, aztán elkezdett múltbéli sztorikkal traktálni, pl hogy hogyan csalta meg ez exét, milyen fura és érthetetlen szituációkba keveredett romantikus kapcsolatokban, vagy hogy ő (egyes számban), hogyan képzeli el a jövőjét és ezek nekem kicsit rosszul estek és elgondolkodtattak.


Amikor megpróbáltam ezt megbeszélni, akkor ki lettem nevetve, hogy én nem bízom eléggé.

Akkor elmondtam, hogy nálam a bizalom felépül a kapcsolat alatt, nem pedig maximális már az elején is.

Persze ekkor meg elkezdődtek az viták is, de ezek leginkább félreértésekből fakadtak és meg is beszéltük.


Viszont azóta mintha elkezdett volna egy "kampányt" újra és újra jönnek a rossz reklámok önmagával kapcsolatban például:


Ő meghízott nagyon jaj-jaj, ő kinek fog kelleni (ezt ugy hogy ott ülök mellette)

Ő szégyelli magát mert a mosolya nem 32 fogas és meg kell csináltatnia az egyik hátsó fogát.

Ő neki a fejformája miatt nem áll jól csak egy frizura.

Ő már megint "topisban" várt engem, jajj ne haragudjak.

Neki megint nem volt ideje kiugrani a sarki boltba 30 méterre, úgyhogy SEMMI nincs otthon és hozzak azt ami magamnak kell.

Ő neki rengeteg dolga lesz ebben az évben, alig lesz ideje


ÉS ezek aztán nekem nem nagy dolgok, főleg ha nagyon bírok valakit, de ezeken heti szinten többször rugózik és szinte már a beszélgetéseink részévé teszi, ez pedig engem eléggé fáraszt, mert nekem ő nagyon is tetszik és ezt ő tudja is.


De lassan eléri ezzel, hogy már én sem fogom tudni komolyan venni és én is kondicionálom magamat ahhoz, hogy itt nem lesz "mi", csak ő meg én.


Nem mutat semmi arra, hogy be akarja fejezni ezt a "kapcsolatot", de jól érzem ugye a jeleket, ez a "csak pajtinak kellesz" tipikus esete?


2021. febr. 9. 08:56
 1/2 anonim ***** válasza:

Szerintem is megijedt, aztán most jól elszabotálja az egészet.


Szerintem az lenne a megoldás, ha full őszintén felhoznád ezt neki és megpróbálnád megbeszélni. Érdemtelennek érzi magát a kapcsolatra, mert picsányi az önbizalma.


Valószínűleg el fog zárkózni, abban az esetben adj neki 1-2 hetet, utána hozd fel megint. Ha nem mutat hajlandóságot a változásra, akkor lépj le, mert most még csak magát ostorozza, de később téged is rühellni fog, mert azzal, hogy egy ilyen "szar" embert szeretsz, mint őt, bebizonyítod neki, hogy te is értéktelen vagy.

2021. febr. 9. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Igen, ez mind arra utal, hogy nem akarja ezt komolyan veled. Ha latja, hogy nem tud lebeszelni magarol, majd kimondja konkretabban.
2021. febr. 9. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!