Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tegnap szakítás után megbocsát...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tegnap szakítás után megbocsátottam neki erre most 2 napja azt hallgathatom hogy ő milyen rosszul van. Normális ez?

Figyelt kérdés

Az a helyzet hogy tegnap már több hónapos lappangás után szakítottam a barátommal, akit viszont nagyon szeretek, de egyszerűen annyir más mint én, hogy nagyon nehéz együtt lenni vele.Miután kimondtam hogy vége elkezdett sírni és összeesett az utcán miközben "utoljára" megölelt. Természetesen magához térítettem, segítettem neki felkelni és felhívtam magunkhoz, hogy megvárjuk mig jobban lesz mert így még se akartam útjára engedni, nehogy baja legyen miközben megy haza (2-3 várossal arréb lakik). miközben elmentünk hozzánk, meg amíg nálunk volt én nem tudom mi ment végbe bennem:S de valahogy elérte hogy mire elkezdtem haza kisérni már ujra együtt voltunk. szüleim megengedték hogy hazáig kisérjem hogyha rosszul lenne ujra akkor tudjak segiteni rajta. miről szólt a hazamenetel? arról hogy összekapja magát, hogy ne hagyjam el újra meghogy megbecsüli hogy kapott még egy esélyt? ááá dehogy, arról szólt az egész tegnapi nap hogy ő milyen rosszul van...mondtam hogy akkor menjük orvoshoz, de ő nem akart. erre a mai nap is idáig még csak arról szolt hogy ő milyen rosszul van...én elég szkeptikus vagyok ezzel a rosszullétével kapcsolatban (már nem egyszer hazudott nekem mégis meglettek bocsátva) szóval nem hiszem hogy rosszul van csak sajnáltatja magát mert tudja hogyha nem ájult volna el akkor valószinüleg nem lennénk együtt már, mert ott hagytam volna és nem lett volna arra ideje hogy visszahódítson. és az hogy orvoshoz se hajlandó menni szintén nem arról tanuskodik hogy rosszul van.

szerintetek én vagyok csak rossz májú és csak azért gondolom ezeket mert nagyon nehezen tudok benne megbízni? vagy lehet hogy van alapja? és ti hogy gondoljátok most nem azért kellene tepernie, hogy ne legyen okom szakitani mégegyszer? ez (volt?) az első komolyabb kapcsolatom és teljesen érzelmi analfabéta vagyok néha úgyérzem:S

én 17/l ő 15/f


2011. okt. 22. 17:19
 1/1 anonim ***** válasza:
Nekem is gyanús. Légy figyelmes, és hívd ki hozzá az orvost;)
2011. okt. 22. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!